Ką tik ant kojų po traumos atsistojęs „Eurovizijos“ favoritas: „Aš nesustosiu“

Mikolas Josef / Thomas Hanses nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Per sekmadienį vykusią pirmąją repeticiją „Eurovizijoje“ 22-ejų čekas Mikolas Josef patyrė rimtą traumą. Atlikdamas akrobatinius triukus vaikinas susižeidė stuburą, todėl kelias dienas jis negalėjo net vaikščioti. Vis dėlto vienu „Eurovizijos“ favoritų laikomas Mikolas pasiduoti neketina.

„Aš taip sunkiai dirbau, kad atsidurčiau ten, kur esu, jog neleisiu dabar viskam žlugti. Aš pasirodysiu ir nepaisant to, kad mano numeryje bus nedidelių pakeitimų, mes dirbame tam, kad kartu su jumis arenoje patirtume pačias geriausias akimirkas, – trečiadienio vakarą feisbuke paskelbė Mikolas. – Dėkoju visai gerbėjų bendruomenei už neįtikėtiną paramą, kai man jos taip reikia. Negaliu žodžiais apsakyti, kiek daug man tai reiškia. Aš nesustosiu.“

Lažybininkai jau buvo nurašę čeką. Šeštadienį Mikolui buvo prognozuojama vieta pirmajame trejetuke, tačiau pasklidus žiniai apie traumą jis nusirito į septintą vietą. Gerėjanti sveikatos būklė ir žvėriškas ryžtas pamažu padeda M.Josef susigrąžinti lyderio pozicijas – ketvirtadienį lažybininkai jam skyrė jau ketvirtą vietą.

Jau ketvirtadienį M.Josef dalyvaus antroje „Eurovizijos“ repeticijoje, nors dar pirmadienį dainininkas pasakojo nepajėgiantis net vaikščioti.

„Po kelių valandų situacija pablogėjo. Negaliu net vaikščioti. Ką tik grįžau iš vienos ligoninės ir tuoj keliausiu į kitą. Ačiū už žinutes ir linkėjimus. Daroma viskas, kad tik greičiau atsistočiau ant kojų, ir aš kopsiu į sceną bet kokiu atveju“, – gerbėjams parašė Mikolas Josefas.

Mikolas – tikras žmogus-orkestras. Jis – kompozitorius, prodiuseris, dainininkas, multiinstrumentalistas, aktorius ir vaizdo klipų režisierius. Balandžio pradžioje vaikino sunkų darbą vainikavo sutartis su viena didžiausių pasaulyje muzikos įrašų kompanijų „Sony Music“.

Čekijos atstovas Mikolas Josef su daina „Lie To Me“ pasirodys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 8 dieną. Tame pačiame pusfinalyje dalyvaus ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“. Didysis „Eurovizijos“ finalas vyks gegužės 12 dieną.

Skaitykite daugiau