„Eurovizijos“ žvaigždė Lolita Zero savo žygiu sukrėtė Kaziuko mugę

Lolita Zero Kaziuko mugėje pasidairyti nusprendė važiuodama karieta / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Lolita Zero Kaziuko mugėje pasidairyti nusprendė važiuodama karieta / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-04 16:00
AA

Žirgas, karieta – tokia prabanga Vilniuje, Kaziuko mugėje, sunkiai įsivaizduojama. Žmonių tiek, kad uodas nosies neįkištų. Bet „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusiai divai Lolitai Zero įmanoma viskas.

Dar iš vakaro Lolita Zero, kurios vaidmeniu taip puikiai žongliruoja aktorius Gytis Ivanauskas, specialiai personažui sukurtoje „Facebook“ paskyroje parašė:

„Lolita Kazimiera rytoj varo į mugę! Pirksim lietuviškus suvenyrus Kijevui.
Taxai nevaro, gatvės uždarytos. Tai atvarykit palydėt karietos nuo Katedros. Jeigu kažkam DAR neaišku, nu tai pasakau: THIS IS REAL. Balnokit broliai žirgus, pasirašykit PETICIJĄ ir let’s party. Mes parodysim visom Morėm, nuobodom, kanapinėm, kas čia Diva!“.

Lolita Zero tiesiog noi pasivaikščioti po mugę, o su aukštakulniais ir ypatingais aprėdais pėsčiomis tą daryti sudėtinga. Ji nenorėjo varginti savo kojelių, tad žirgas buvo pakinkytas į karietą ir paslaugiai laukė žvaigždės.

Kam to reikia, argi Lolitos Zero gyvenimas nesibaigė, kai ji iškrito iš „Eurovizijos“ atrankos?

„Ne pabaiga, juk puikiai žinome, kaip įvyko vertinimas... Lolita – ta karalienė – turi didžiulį publikos palaikymą. Jeigu nurimtume, būtų visiems labai patogu. O Lolita nėra patogi“, – sakė G.Ivanauskas.

Be to, jei kas nors dar nežinojo, antras Lolitos vardas yra Kazimiera. Tad ji net privalo apsilankyti Kaziuko mugėje. Publikos reakcija jos nebaugino, nes Lolita Zero labai myli Lietuvą. Mugėje ji labiausiai norėjo nusipirkti verbų.

Šiuo metu Lolitos ero gerbėjai yra parengę peticiją ir renka parašus, juos pateiks LRT vadovybei bei „Eurovizijos“ komisijai.

„Eurovizijos“ atrankos dalyvės Lolitos Zero žygis į Kaziuko mugę (28 nuotr.)
+22