Eva Longoria nusipirko Tomo Cruiso namą: jame apsigyvens po vestuvių su Jose Antonio Bastonu

Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas / Vida Press nuotr.
Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-02-19 14:57
AA

Eva Longoria ir jos sužadėtinis Jose Antonio Bastonas tikisi po vestuvių apsigyventi buvusiame Tomo Cruise'o name Holivude.

Pora dar neįsikėlė į naujuosius 11,4 mln. JAV dolerių vertės namus Holivudo kalvose, kuriuos Eva Longoria nusipirko iš Tomo Cruise'o.

„Aš pažįstu Tomą, jis – mielas žmogus, – sakė aktorė interviu „Us Weekly“. – Jis labai gerai sutvarkė savo namą, kuris yra gražus ir pritrenkiantis. Vos tik į jį įėjusi pasakiau: tai bent namai“.

Tačiau buvusi serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė ir jos būsimasis sutuoktinis dabar užsiėmę savo svajonių namo remontu.

„Kai apžiūrėjome šį namą, jis buvo gražiai apstatytas, bet Pepe yra aistringas interjero dizaineris, todėl mes tikrai atnaujinsime ir pakeisime visą interjerą. Ir, kai viskas bus baigta, pakviesime Tomą puodeliui arbatos“, – kalbėjo ji.

Namo valdos, kuriose be pagrindinio namo dar yra svečių namelis ir šildomas baseinas, užima beveik trijų akrų (1,2 ha) plotą. 

Gruodį Dubajuje sužadėtuvių žiedą su rubinu iš Jose Antonio Bastono gavusi Eva Longoria sako, kad šiuo metu mėgaujasi sužadėtuvių laikotarpiu ir nekuria konkrečių vestuvių planų.

„Mes su juo dar nė nekalbėjome apie vestuves, bet jos bus netrukus, esu tikra, – sukikeno ji. – Nes kada nors mes turime susituokti“.

Eva Longoria ir Jose Antonio Bastonas / „Instagram“ nuotr.