Miley Cyrus įsigijo namą, kuriame ketina gyventi su Liamu Hemsworthu

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-02-11 16:18
AA

Miley Cyrus ketina dar labiau sutvirtinti atsinaujinusius santykius su aktoriumi Liamu Hemsworthu – pranešama, kad dainininkė nupirko namą sau ir mylimajam.

Miley Cyrus ir „Bado žaidynių“ žvaigždė išsiskyrė 2013 metais po beveik metus trukusių sužadėtuvių, tačiau pernai judviejų keliai vėl susitiko ir jie kartu praleido atostogas aktoriaus gimtojoje Australijoje su jo šeima.

Nuo tada Miley Cyrus ant piršto vėl mūvi sužadėtuvių žiedą, kurį Liamas Hemsworthas jai padovanojo dar 2012 metais.

Nors pora oficialiai apie atsinaujinusius savo santykius nekalba, tačiau žiniasklaida praneša, kad Miley Cyrus už 2,5 mln. JAV dolerių įsigijo keturių miegamųjų namą Malibu, Kalifornijoje, kuriame ketina gyventi su savo išrinktuoju.

„Liamas planuoja pasilikti ten, kol viskas sugrįš į senas vėžes, o kai bus pasiruošęs, persikels ten gyventi visam laikui“, – sakė šaltinis žurnalui „US Weekly“.

Ketverius metus artimai bendravusios poros sužadėtuvės nutrūko 2013 metų rugsėjį, tačiau pastaruoju metu po bendrų atostogų jie vis daugiau laiko praleidžia kartu.

Praėjusį mėnesį Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas buvo pastebėti kartu po „Auksinių gaublių“ vykusiame vakarėlyje, kuriame jie laikėsi už rankų ir bučiavosi, o po kelių dienų svetainė TMZ.com gavo nuotraukų, kuriose Miley su keliais draugais neša savo daiktus iš daiktų pervežėjų sunkvežimio prie Liamo namų Malibu, Kalifornijoje.

„Jie žino, kad kad tai tikra, – sakė šaltinis. – Miley reikėjo laiko suaugti, bet dabar ji jaučiasi tam pasiruošusi“.

Pora susipažino 2009 metais juostos „Paskutinė daina“ filmavimo aikštelėje. 

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas filme „Paskutinė daina“ (2010 m.) / Kadras iš filmo