„Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujanti Evita Cololo: „Man svarbu, kad ši pavardė ir toliau aidėtų“

Evita Cololo / „Elitaz“ nuotr.
Justė Juškevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
AA

Evita Cololo (19) sparčiai įsiveržė į Lietuvos muzikos padangę. 2020-aisiais ji tapo „Lietuvos balso“ nugalėtoja, o šį šeštadienį antrojoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje pasirodysianti dainininkė sako esanti pasiruošusi sužavėti ir Europą. „Jaučiuosi pasiruošus ir manau, kad nenuvilčiau Lietuvos“, – portalui Žmonės.lt sako Evita.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su daina „Be paslapčių“ dalyvaujanti E.Cololo „Eurovizijos“ gerbėjus bando pavergti lietuvišku kūriniu. Nors dauguma konkurso dalyvių dainų tekstus kuria anglų kalba, pasak atlikėjos, ji tokių minčių neturėjo.

„Esu dainos bendraautorė ir rašiau jos žodžius, tad ši daina yra visiškai apie mane. Joje yra išdainuotas visas mano vidus. Kadangi lietuvių kalba yra mano gimtoji, visi jausmai ateina per mano kalbą, kuria aš bendrauju kasdien, tai ir dainos žinutę norisi siųsti lietuviškai. Tuo labiau, lietuvių kalba yra labai plati ir labai lyriška“, – įsitikinusi Evita.

Apie tarpusavio santykius dainuojanti E.Cololo šypteli sulaukusi klausimo, ar šis kūrinys yra skirtas konkrečiam asmeniui.

„Nėra konkretaus asmens, kuriam skiriu tą dainą, bet į šį kūrinį yra sudėtos visos mano gyvenimo mūzos, kurios jame pasirodė. Visos jos staiga pavirto į vieną mūzą, kuri sulipo į dainą“, – šypsosi dainininkė.

Evita Cololo / „Elitaz“ archyvo nuotr.

Antrojoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje pasirodysianti E.Cololo atvirauja, kad į konkursą žengė norėdama įnešti savito stiliaus. Dainininkė pasakoja, jog nebuvo sunku priimti sprendimą dalyvauti konkurse.

„Pagalvojau, o kodėl gi ne? Eurovizijos muzikinė stilistika kiekvienais metais yra labai įvairi, tad kodėl nepabandžius savo sėkmės ir neįnešus kažką savito? Noriu sudainuoti savo stiliaus, lyrišką, lietuvišką dainą. Pasitaikė proga ir aš ja mielai pasinaudojau“, – sako ji.

Visgi E.Cololo atskleidžia, kad pasiruošimas „Eurovizijos“ atrankai nebuvo lengvas – jį sunkino gausybė karantino ribojimų.

„Pasiruošimas nėra lengvas, o ypač jei gyveni kitame mieste. Atrodo, kad vis trūksta repeticijų, nes viskas vyksta indivudualiai. Pavyzdžiui, prisipažįstu, pusę metų visiškai nelavinau balso, nes sėdžiu karantine, o jeigu ir dainuoju, tai darau mašinoje. Pastebėjau, kad tapo sunkiau dainuoti, bet reikia treneruotis ir ruoštis“, – atvirauja mergina.

Evita Cololo / „Elitaz“ nuotr.

Nors dažnas konkurso dalyvis pabrėžia, kad „Eurovizijoje“ ne mažiau nei daina yra svarbus šou, E.Cololo žada likti ištikima savo stiliui. Pasak dainininkės, vienos sėkmės formulės, padedančios laimėti konkurse, nėra.

„Vieni bando išlaikyti savo stilių, kiti bando įnešti kažką savito, griežtų taisyklių net nežinau, ar yra. Galėjome matyti, kad vienais metais laimėjo lyriška Sobralio daina, kitais – visiškas šou. Sunku nuspėti, nes tendencijos ir muzikiniai stiliai keičiasi. Iš tiesų, aš nelabai ir darau kažkokį šou. Kiekvieną dainą, kurią atlieku, ypač kai ji yra mano autorinė, aš išjaučiu, išgyvenu, kažkokio dirbtinio šou net nesinori. Norisi, kad viskas būtų tikra“, – apie pasirodymą kalba ji.

Evitos eurovizinė daina:

Bilietą į didžiausią Europos dainų konkursą bandanti iškovoti E.Cololo pasakoja esanti pasiruošusi atstovauti Lietuvai. Savo pasirodymu žiūrovus bandysianti pavergti mergina šypsosi, kad ir komisijos kritika jai neatrodo baisi.

„Man yra įdomu klausyti komisijos, ypač kai ją sudaro profesionalai, iš tiesų žinantys, ką sako. Kritika padeda analizuoti save, savo pasirodymą, tad aš jos nebijau. Žinoma, kartais kritika yra skaudi, bet reikia atsirinkti ir realistiškai žiūrėti, ką iš tiesų padarei gerai, o kur dar galima patobulėti, geriau išpildyti“, – įsitikinusi dainininkė.

E.Cololo neslepia, kad deda visas pastangas, kad jos pavardė nedingtų iš muzikinio pasaulio. Mergina sako pasvajojanti ir apie tarptautinę karjerą.

„Kol mane matysite scenoje, tol mano pavardė išliks. Man svarbu, kad ši pavardė ir toliau aidėtų. Ir apie tarptautinę karjerą tikrai pasvajoju, norėčiau jos siekti. Manau, kad kiekvienas atlikėjas nori suburti kuo didesnę auditoriją ir pasirodyti tarpautinėse scenose. Tai yra labai didelis pasiekimas“, – šypsosi E.Cololo.

Evita Cololo (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau