Faktai, kurių nežinojote apie „Žmonių“ viršelio heroję Laviją Šurnaitę-Kairienę

Lavija Šurnaitė-Kairienė
Lavija Šurnaitė-Kairienė
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-30 12:20
AA

Šios savaitės žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė sėkminga laidų vedėja, populiarių knygų autorė Lavija ŠURNAITĖ-KAIRIENĖ (38). Atvirame interviu ji kalba, kas jai padėjo išsikapstyti iš didžiausių gyvenimo duobių, kaip atrado optimizmo geną savyje ir kas išmokė labiau vertinti tuos, kurie yra šalia, – savo šeimą.

Naglio Bieranco („Fotogenijai“) surengtos fotosesijos užkulisiuose Lavija atskleidė dar daugiau negirdėtų faktų apie save. Pavyzdžiui, ar žinojote, koks yra Lavijos firminis patiekalas? Tai – tailandietiška vištiena su kariu ir imbieru.

Koks Lavijos svajonių automobilis? „Dedu ranką prie širdies: aš neturiu svajonių automobilio. Ir man dėl to labai gera“, – atsakė moteris.

Lavija Šurnaitė-Kairienė

O ką ji mano apie pirkinių maniją? „Kalbant apie pirkinius, judu link to, kad kuo mažiau visko pirkčiau, – paaiškino Lavija ir pridūrė, ką pastarąjį kartą pirko. – Labdaros parduotuvėje nupirkau vaikui žaislą.“

Kokius kvepalus labiausiai mėgsta Lavija? Kokią mintį iš Biblijos ji mėgsta cituoti? Kaip Lavijos šeima Kalėdoms puošia namus? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite „Žmonės TV“ reportaže.