Filmo „Kernagis“ anonse – nematyti asmeninio archyvo kadrai ir skausminga išpažintis

Vytautas Kernagis / Asmeninio albumo nuotr.
Vytautas Kernagis / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-27 16:04
AA

Jau kitų metų vasario mėnesį Lietuvos kino teatro žiūrovus pasieks režisieriaus Andriaus Lekavičiaus dokumentinis filmas „Kernagis“. Kas laukia maestro gerbėjų ir nekantrių žiūrovų, galima pamatyti pirmadienį pasirodžiusiame filmo anonse.

Filmas atskleis vieno garsiausių visų laikų Lietuvos artistų portretą. Tokį, kokį visi atsimena. Tokį, kokį mažai kas pažinojo.

Pristatytame filmo anonse – akimirkos iš maestro gyvenimo, kurios ilgą laiką buvo saugomos šeimos archyvuose. Jo paties ir bičiulių video kamera užfiksuoti nematyti kadrai, kino ir televizijos kulisų fragmentai – kuriuose nepaprastai gerai pažįstamas, nepakeičiamas ir kartu nematytas V.Kernagis.

Vytautas Kernagis / Asmeninio albumo nuotr.

Anonse skamba ne tik visiems iki skausmo žinomos maestro dainos. Nuskamba ir skausmingos išpažinties fragmentas.

„Tėčio gyvenime buvo epizodų, apie kuriuos žinojome, tačiau ir namuose ne visada garsiai kalbėdavome. Tai, kas bus atskleista filme ir mums patiems leis atidžiau patyrinėti paslaptyje likusį tėčio gyvenimą,“ – sako V.Kernagio dukra Eglė Kernagytė.

Filmo „Kernagis“ anonsas:

Filmas „Kernagis“. Lietuvos kino teatro žiūrovus pasieks kitų metų vasario mėnesį. Filmą prodiusavo: VšĮ „360 laipsnių filmai“ ir VšĮ „Vytauto Kernagio fondas“.

Fotogalerija:

Vytauto Kernagio gyvenimo akimirkos (32 nuotr.)
+26