„Flying Saucer Gang“ premjera: skandalistai reperiai vaizdo klipą „Kultūra“ filmavo bažnyčioje

„Flying Saucer Gang“ pristatė vaizdo klipą „Kultūra“ / Stop kadrai
„Flying Saucer Gang“ pristatė vaizdo klipą „Kultūra“ / Stop kadrai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-05 14:28
AA

Viena skandalingiausių šalies muzikos grupių „Flying Saucer Gang“ grįžta su trenksmu. Šiandien savo gerbėjams dovanoja naujausią savo kūrinį ir įspūdingą vaizdo klipą „Kultūra“.

Pasak grupės narių Remigijaus Daškevičiaus-Remio ir Germano Daškevičiaus-Gamkos, šiandien pristatoma premjera – tai pirmasis singlas iš grandiozinio „Flying Saucer Gang“ sugrįžimo albumo.

Naujausioje dainoje „Kultūra“ kalbama apie į Lietuvą atneštą naują muzikos kultūrą ir kitas panašias temas. Įspūdingą vaizdo klipą grupė įamžino Palangoje ir Vilniuje kartu su komanda, kuri įsimintinus muzikiniu klipus grupei „Flying Saucer Gang“ kuria jau trejus metus.

Vaizdo klipe grupės narius Remį ir Gamką gerbėjai turi galimybę išvysti repuojančius bažnyčioje. Juokaudami kūrėjai teigia, kad šiandien taip pat pristatoma jų vardinė CBD kanapių rūšis ir bažnyčia puikiai dera.

„Bažnyčia buvo pasirinkta ne atsitiktinai, tai religinis bei kultūrinis krikščioniško judėjimo simbolis, kaip ir repo muzikoje marihuana. Norėjome sutapatinti šiuos dalykus ir parodyti, kad tai puikiai dera kartu!“, – juokaudami pasakoja atlikėjai.