Fotografas: princesė Diana nemėgtų Meghan – ji „pavogė“ princą Harry ir pavertė jį „marionete“

Princesė Diana, princas Harry, Meghan Markle / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Princesė Diana, princas Harry, Meghan Markle / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-09 21:01
AA

Po karalienės Elizabeth II laidotuvių šalti britų karališkosios šeimos santykiai vėl atsidūrė po padidinamuoju stiklu. Skirtį tarp princo Harry su Meghan Markle ir karaliaus Charleso III bei Velso princo Williamo šeimų pastaruoju metu dar paaštrino ištraukos iš greit pasirodysiančių biografijų ir nauji portretai. Dabar prabilo ir karališkosios šeimos fotografas Johnas Swannellas – jis teigia, kad princesė Diana nebūtų Meghan Markle gerbėja.

Johnas Swannellas pažinojo šviesaus atminimo princesę Dianą – ši buvo didelė jo darbų gerbėja ir asmeniškai ji pasamdė padaryti klasika tapusius jos portretus su sūnumis.

Vis tik fotografas nemano, kad Diana, jei tebebūtų gyva, taip pat mėgtų sūnaus Harry žmoną Meghan, nes manytų, kad ši „pavogė“ jos sūnų, rašo „Daily Mail“.

J.Swannellas teigia, kad Sasekso hercogienė ėmė valdyti princą Harry, o prisijungdama prie karališkosios šeimos ji jau turėjo savo „darbotvarkę“.

Princesė Diana su sūnumi Harry / „Scanpix“ nuotr.

„Nemanau, kad Meghan jai būtų patikusi, nes būtų galvojusi, kad ji pavogė jos sūnų, – “The Daily Mail„ sakė J.Swannellas. – Dabar jis yra tarsi marionetė.“

75 metų fotografas įsitikinęs, kad buvusi „Suits“ žvaigždė M.Markle buvo pasiryžusi Didžiojoje Britanijoje sutikti būsimą vyrą.

„Atrodo, kad ji turėjo planą, kai čia atvyko, – tvirtina jis. – Ji buvo mažai žinoma aktorė, jai pasitaikė proga ir ji ja pasinaudojo, kaip ir bet kas kitas. Tačiau ji labai protinga moteris, tikrai. Ji yra veikėja.“

Žmonės.lt primena, kad pirmadienį fotografas Misanas Harrimanas paskelbė dvi nuotraukas, darytas per Sasekso hercogų kelionę į Jungtinę Karalystę prieš pat karalienės mirtį rugsėjo 8-ąją. Abiejose nuotraukose pora stovi laikydamasi už rankų.

Biografas Tomas Boweris, parašęs knygą „Kerštas: Meghan, Harry ir karas tarp Vindzorų“, išskirtiniame interviu leidiniui „Page Six“ sakė, kad „visiškai tiki“, jog Sasekso hercogai savo naujausius portretus išleido norėdami pažeminti karališkąją šeimą.

„Visa tai reiškia, kad dabar mes grįžtame kurti Meghan prekės ženklo, ir knygos, ir „Netflix“ serialo, ir tinklalaidės, – sakė jis. – Viskas yra pinigai ir, jų naudai, jie septynias dienas laidotuvių laikotarpiu praleido visuomenės akiratyje ir buvo filmuojami kiekvieną dieną.“

T.Boweris tai palygino su Sasekso hercogų pasirodymu per karalienės Platininio jubiliejaus iškilmes, kai poros beveik nesimatė.

„Jie buvo nustumti prie lango viršuje ir jų beveik nesimatė“, – sakė jis, išryškinęs kontrastrą su karalienės Elizabeth II laidotuvėmis, kur princas Harry ir Meghan Markle „buvo dėmesio centre“.

„Žinote, ji iš tikrųjų turi vieną interesą, o auka yra karališkoji šeima, kas, jos nuomone, yra puiku“, – įsitikinęs T.Boweris.

Sasekso hercogų nuotraukos pasirodė praėjus dviem dienoms po to, kai Didžiosios Britanijos karališkoji šeima paviešino naują karaliaus Charleso III, karalienės konsortės Camilos ir Velso princo bei princesės nuotrauką.

Naujame portrete keturių karališkosios šeimos narių juodi drabužiai išduoda apie gedulą. Nuotrauka daryta rugsėjo 18 d., Bakingamo rūmuose, kur vyko pasaulio lyderių ir vadovų priėmimas, naktį prieš karalienės Elizabeth II laidotuves.

Regis, gedėti nebuvo kada. Karališkosios šeimos nariams prieš pat laidotuves teko ne tik bendrauti su atvykusiais svečiais, bet su šypsenomis pozuoti prieš kamerą. Pozityvūs veidai turėjo simbolizuoti monarchijos tęstinumą.

Karalius Charlesas II, karalienė konsortė Camilla, Velso princai Williamas ir Catherine / Chriso Jacksono nuotr.