G.Alijeva su mylimuoju tęsia žiemos kelionę: lankosi Balyje, dalyvavo apsivalymo rituale

Goda Alijeva / Socialinių tinklų nuotr.
Goda Alijeva / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-23 18:39
AA

Goda Alijeva ir jos mylimasis Nerijus nusprendė pabėgti nuo šaltos lietuviškos žiemos į egzotiškus kraštus. Prieš tai pora lankėsi Tailande, o dabar šildosi Balyje.

Goda Alijeva kartu su mylimuoju Nerijumi toliau tęsia savo pabėgimo nuo šaltos žiemos kelionę. Prieš tai apsilankę Tailande, savo nuotykius perkėlė į Balį.

„Tikriausiai vienas iš įsimintiniausių patyrimų Balio saloje... Apsivalymo ritualas, po jo net ašaros pasirodė mano akyse, su atsidavimu ir visa esybe atlikau šias apeigas ir po jų jaučiausi tarsi apvaliusi sielą, baliečiai tiki jog po ritualo gali prašyt aukščiausio ko nori ir nepamiršti dėkoti!

Retai kada pasakoju apie savo sąmoningumo keliones ar meditacijas, bet esu iš tų kurie nebijo kartais pasidalinti asmeniškiausiais įvykiais, kurie man buvo svarbūs! Puoselėdami savo kūną nepamirškime savo sielos ir vidinio pasaulio gerovės!

P.S. Su metais tikrai pasikeičia požiūris į gyvenimą ir apskritai viską, tampame daug atlaidesni ir supratingesni kitų atžvilgiu, esu įsitikinus jog kategoriškumas ir savo gyvenimo supratimo primetimas kitam parodo žmogaus ribotumą, būkime laisvi nuo visko ir gyvenkime kaip norim, juk tik mes atsakingi už save ir savo laimę“, – rašė G.Alijeva savo instagramo įraše, kuriuo leido pasidalinti ir su Žmonės.lt portalu.

Savo kelionės akimirkomis nuo pat pradžių Goda Alijeva dalijasi su sekėjais socialiniuose tinkluose.

„Pabėgom nuo žiemos“, – Žmonės.lt teigė G.Alijeva.

Pirmiausia pora aplankė Tailando sostinę Bankoką. Goda nemelavo – teko nugalėti savo baimę.

„Kojytės drebėjo“, – pripažino ji.

Vakarą praleido vaikštinėdami milijoniniame mieste ir jausdami jo galybę.

„Pasiklydus mieste“, – rašė G.Alijeva.

Savo istorijose Goda pasakojo, kad Tailande – daug Budos statulų. Tiesa, sekėjams ji aiškino, jog, priėjus prie statulos, negalima jai atsukti nugaros, nes toks gestas rodo nepagarbą. Visada į statulą reikia būti atsisukus priekiu arba šonu, o į šventyklą eiti tik be avalynės.

Pasigrožėję miestu, pora pasinėrė į gamtos glėbį. Tailandas turtingas nuostabiais vaizdais.

„Gamtos vaikas“, – po nuotrauka rašė Goda.

Vis dėlto savo istorijose Goda pripažino, kad vienas dalykas šioje šalyje jos itin neramina. Tai – anot jos – dinozauriško dydžio vorai. Moteris tikino ir taip jų bijanti, tačiau Tailande ši baimė padvigubėja, nes vorų daug ir jie gerokai didesni nei mes įpratę.

Be keliavimo, jiedu spėja ir pailsėti prie baseino bei pasideginti.

„Kažkur tarp žiemos ir vasaros“, – teigė moteris.

Goda rado puikių vietų gražiems kadrams ir ten įsiamžino.

„Atradome instagraminių vietelių, pažymėjau tiems, kam įdomu, nemoku tik tvarkyti nuotraukų, tad jau yra taip, kaip yra, gulbe bandžiau būti, o išėjo taip, kas išėjo“, – rašė ji.

Pora aplankė ir Phi Phi salą. Į ją pateko plaukdami greitaeigiu kateriu.