G.Eimantaitės-Armalės dukrai Diai – vieneri: šventės akimirkos ir kodėl mama tapo tik 36-erių

Gintarės Eimantaitės-Armalės dukters Dios 1-asis gimtadienis /  Renatos Šimkuvienės nuotr.
Gintarės Eimantaitės-Armalės dukters Dios 1-asis gimtadienis / Renatos Šimkuvienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-03 12:16
AA

„Vienaragis yra mitinė būtybė, kai kuriose kultūrose simbolizuojantis taurumą, jautrumą gėriui ir artimumą tyrumui. O vaikams tai – spalvingas, mielas personažas, dovanojantis teigiamas emocijas“, – apie temą, kurią parinko pirmajai dukters Dios gimtadienio šventei, pasakojo laidų vedėja bei grožio akademijos įkūrėja Gintarė Eimantaitė-Armalė.

Vienerių Dia – vienturtė jos ir vyro, verslo konsultanto Andriaus Armalio dukrelė.

„Ilgą laiką prioritetu laikiau verslą, tad, susilaukti vaikų vos baigus universitetą, buvo ne man. Kai esi dar tik pačioje kelio pradžioje, atrodo, kad sustoti reikštų atsisakyti svajonių. Todėl visada tikėjausi pirma susikurti pagrindą po kojomis, o tuomet jau – šeimą. Norėjosi vaikui suteikti stabilumą, kokybišką vaikystę ir išsilavinimą“, – savo mintimis dalinosi pašnekovė.

Gintarės Eimantaitės-Armalės dukters Dios 1-asis gimtadienis / Renatos Šimkuvienės nuotr.

Žinią, kad taps mama, ji išgirdo būdama 36-erių.

„Gal ir vėlokai, bet juk kai pasakai gyvenimui, kad jau metas, jis ne iš karto į tavo norus atsako „taip“. Gerosios žinios laukėme kelis metus, todėl, kai ji pasitvirtino, laimė tapo beribe. Aišku, nors iš tikrųjų tikiesi ir lauki vaikelio, pirmasis susidūrimas su realybe, reiškiančia neišvengiamus pokyčius, vis tiek truputį šokiruoja. Nori to ar nenori, pradedi galvoti – o kas dabar? Ką reikės daryti su darbais? Kaip aš, žmogus, kuris stengdavosi neatostogauti ilgiau nei savaitę, turėsiu atsitraukti nuo darbų tikrai ilgam laikui“, – savo išgyvenimais dalinosi nemažai pasiekusi moteris.

Gintarės Eimantaitės-Armalės dukters Dios 1-asis gimtadienis / Renatos Šimkuvienės nuotr.

G.Eimantaitė-Armalė paatviravo – per šiuos metus ji išmoko kitaip planuotis savąjį laiką – įvyko tai, prie ko prisitaiko visos aktyvios moterys. Ji neabejoja – kai nori, viskas įmanoma.

„Dabar negaliu praeiti nei pro vieną verkiantį vaiką, nes turiu jį pakalbinti, paguosti. Atrodo, susilaukusi savo mažylio, tarsi tampi visų vaikų mama“, – sako aktyviai gyvenanti moteris.

Ji tvirtino negalinti atsidžiaugti, kad vyras Andrius labai įsijungia į vaiko auginimą: jis eina dėl dukrelės iš proto, nepraleidžia nė vienos plaukimo pamokėlės, dūksta, žaidžia, skaito pasakas.

„Manau, geriausias tikro vyriškumo pavyzdys yra gebėjimas rodyti meilę ir rūpintis savo vaiku. Geresnio tėčio nei Andrius net negalėčiau įsivaizduoti. Kiekvieną kartą jis grįžta namo su kažkokiomis lauktuvėmis ir mūsų pasiilgęs. Andrius palepina mus abi“, – šypsosi G.Eimantaitė-Armalė.

Gintarės Eimantaitės-Armalės dukters Dios 1-asis gimtadienis / Renatos Šimkuvienės nuotr.

Dia, anot jos mamos, yra tvirta, besišypsanti ir smalsi mergaitė. Nuo keturių mėnesių ji pradėjo lankyti baseiną Bambino spa, kad sustiprėtų.

„Matyt, todėl pradėjo vaikščioti itin anksti – vos 9 mėnesių. Viena didžiausių dukrelės aistrų yra knygelės. Jose Dia išsamiau susipažįsta su pasauliu“, – sako laiminga mama.

Fotogalerija:

Gintarės Eimantaitės-Armalės dukters Dios 1-asis gimtadienis (19 nuotr.)
+13