Galkino paviešintam Pugačiovos kadrui be makiažo – ir kritika: „Negali priimti žmonos amžiaus“

Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas / „Instagram“ nuotr.
Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-02 15:54
AA

Komikas Maksimas Galkinas ir atlikėja Ala Pugačiova – ne iš tų garsenybių, kurios privatų gyvenimą laiko po devyniais užraktais. Savo kasdienybės detalėmis pora mielai dalijasi su gerbėjais internete. Vis dėlto ne visada sulaukia teigiamų reakcijų – viena neseniai pasirodžiusi Alos nuotrauka be makiažo sukėlė tikrą diskusijų laviną, o gerbėjai pasiskirstė į dvi stovyklas.

Instagrame komikas Maksimas Galkinas ir scenos primadona Ala Pugačioja nevengia viešinti savo privataus gyvenimo detalių.

Tačiau neseniai išvydę 75-erių metų moters nuotrauką be makiažo, internautai susiskaldė į dvi stovyklas.

„Labas rytas“, – po minėta nuotrauka rašė M.Galkinas.

Nors Maksimo įraše nebuvo jokios užuominos apie Alos išvaizdą, gerbėjai negailėjo komentarų. Nemažai jų peikė moterį sakydami, kad ši perlenkė lazdą su operacijomis. Be to, teigė, kad minėta nuotrauka yra pagražinta retušavimo programomis.

„Maksimas negali priimti tikro Alos amžiaus. Publikuoja senas ir tiek koreguotas nuotraukas, kad jose nebegalima atpažinti žmogaus. Tu esi jos vyras, todėl priimti jos amžių neturėtų būti sunku. Ji myli tave ir seka tave visur, kur keliauji. Tu iš jos išplėšei namus, šlovę ir dukrą. Ji be to labai kenčia“, – rašė viena sekėja.

„Plastinė chirurgija ir injekcijos daro stebuklus. Gaila, kad jie negali pridėti sąžinės, proto ir užuojautos“, – pridėjo kitas internautas.

„Nepamirškite apie filtrus, nes Ala kitose nuotraukose ir vaizdo įrašuose tikrai taip neatrodo“, – svarstė komentatoriai.

„Nematau Alos, čia visai kita moteris…“, – kritikos negailėjo kitas.

„Tavo močiutė atrodo nepriekaištingai“, – pašaipiai Alos nuotrauką vertino vienas iš M.Galkino sekėjų.

Tačiau kiti Alos gerbėjai buvo nusiteikę pozityviai – gyrė moters jaunatviškumą.

„Ala Borisovna tiesiog nesikeičia! Kokia nuostabi ir graži moteris“, – džiaugėsi Alos gerbėja.

„Ala yra kaip spindulys giedrame danguje po audringo lietaus“, – pridūrė kita atlikėjos fanė.

„Linkiu jai sveikatos ir daug ilgų metų. Rūpinkis savimi, miela Alačka“, – pozityvias mintis skleidė internautė.

„Kiek garsių žmonių darosi plastines operacijos? Kas čia stebinančio? Juk ir paprasti žmonės jas darosi. Svarbiausia gera širdis, o Ala atrodo tikrai geraširdė. Man ji visada atrodė ta, kuri padeda visiems aplinkui“, – plastines operacijas pateisino dar kita komentatorė.