Natalija Glazunova – Gamindama jaučiuosi esanti menininkė

Natalija Glazunova / „Dita Photography“ nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
AA

„Mano išsilavinimas nesusijęs su mityba – esu teisės magistrė. Todėl ir savo tinklaraštyje „Skonio burtai“ nemokau, kaip maitintis ar kaip gyventi. Tiesiog noriu parodyti, kad subalansuotas maistas gali būti skanus, o aktyvus gyvenimas – užkrečiamai smagus“, – sako Šiauliuose įsikūrusi Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnė Natalija GLAZUNOVA (36).

Savo tinklaraštį Natalija vadina sveiko gyvenimo blogu. Jį rašyti pradėjo 2018-ųjų vasaros pabaigoje. Su kitais dalytis asmeniniais kulinariniais potyriais ir atradimais – pareigūnės laisvalaikio pomėgis. Na, o ką papasakoti ji turi...

Atidžiau pažvelgti į savo lėkštę Nataliją privertė sveikatos bėdos: maždaug prieš keturiolika metų pradėjo vis stipriau berti rankas, bet dermatologų rekomenduojami medikamentai padėdavo tik laikinai. Taip pat kamavo virškinimo sutrikimai. Kai ji kreipėsi į gastroenterologę, ši tik išrašė krūvą vaistų.

„Aš jų taip ir nenusipirkau“, – šypsosi Natalija. Vietoj tablečių ji specialioje literatūroje pradėjo ieškoti atsakymų, kodėl taip prastai jaučiasi. Visur buvo akcentuojama tinkamos mitybos svarba, tačiau ką ji valgo, koks gyvenimo būdas, kažkodėl neklausė nė vienas gydytojas...

Natalija pati pradėjo gilintis į mitybos niuansus, sveikesnes jos alternatyvas. Iš pradžių atsisakė ankstesnio kasdienybės herojaus – batonėlio „Snickers“ – ir kitų saldumynų, baltų kvietinių miltų patiekalų, pradėjo mažiau vartoti pieno produktų.

 

Skaitykite daugiau