Garsios lietuvės priėmė joms mestą iššūkį – dalyvavo treniruotėje ant batutų

Įžymios lietuvės išbandė savo jėgas treniruotėje ant batutų / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Įžymios lietuvės išbandė savo jėgas treniruotėje ant batutų / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-12 13:50
AA

Sekmadienio rytus daugelis leidžia tingiai – ilgiau pamiega, mėgaujasi vėlyvais pusryčiais arba tiesiog nieko neveikimu. Tik ne žinomos šalies moterys.

Štai TV3 televizijos laidų vedėja ir prodiuserė Vaida Skaisgirė, socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė, dainininkė Anžela Adamovič su drauge, „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė-Vasiliauskienė su mama ir kiti aktyvaus laisvalaikio bendraminčiai sekmadienio rytą leido sostinėje įkurtame batutų parke „Sky park Vilnius“.

Prie žinomų moterų prisijungė ir jaunosios kartos interneto žvaigždės: 19-metis Aivaras, savo „Facebook“ paskyroje subūręs daugiau nei 35 tūkstančių gerbėjų, 14-metė Gabi, savo kanalo „Youtube“ turiniu sudominusi jau 27 tūkstančių minią ir 16-metė Vikė, kurios gerbėjų armija „Youtube“ siekia net 28 tūkstančius.

Į renginį visus subūrė gaivusis apelsinų gėrimas „Fanta“, neseniai pristatęs pirmą pasaulyje asimetriškos formos buteliuką. Firma metė iššūkį, kviesdama išsisukti ir atrasti naujas formas ant batutų. Treneris Andrius Prišmantas demonstravo įspūdingus triukus, supažindino, kaip tinkamai atlikti apšilimą ir parodė, ko ant batutų galima išmokti per pirmąją pamoką.

Kam iš žinomų moterų geriausiai sekėsi treniruotėje, kviečiame pamatyti nuotraukų galerijoje.

Garsios moterys dalyvavo treniruotėje ant batutų (43 nuotr.)
+37