Gebrasy pristato naują dainą „Silpnas“ – tai kvietimas išlįsti iš savo kiauto

Gebrasy / Gretos Kuliušaitės nuotr.
Gebrasy / Gretos Kuliušaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-19 08:56
AA

Prieš kelias dienas 28-ąjį gimtadienį paminėjęs atlikėjas bei kompozitorius Audrius Petrauskas-Gebrasy įteikia dovaną sau bei klausytojams pristatydamas savo naujausią dainą – „Silpnas“.

„Dainos išleidimas mums, atlikėjams, yra pati didžiausia šventė, tai nemeluosiu, džiaugiuosi, kad pavyko dainą pristatyti iškart po gimtadienio. Ypač dėl šios dainos reikšmės: ji yra visiškai apie mane, o tuo pačiu tikiuosi, kad ir įkvepianti tuos, kurie jaučiasi panašiai kaip šią dainą parašęs jaučiausi aš“, – kalba Gebrasy.

Priešingai nei diktuoja dainos pavadinimas, „Silpnas“ yra apie žmogaus vidinę stiprybę ir ryžtą kovoti už save net ir blaškomam abejonių.

„Norint tapti stipriam, reikia pripažinti ir akis į akį susidurti su savo silpnybėmis, nebėgti nuo jų ir neapsimesti, kad tokių nėra. Šią dainą sukūriau savo paskutiniais universiteto studijų metais, kai visko atrodė per daug, išskyrus laiko. Nieko nepavykdavo atlikti kokybiškai, ir tai mane labai erzino. Ši daina gimė kaip priekaištas sau bei kvietimas išlįsti iš savo kiauto“, – mintimis dalinasi dainos autorius.

Gebrasy / Gretos Kuliušaitės nuotr.

Gebrasy sako, kad tai nėra pirmas kartas kai jis muzikos pagalba sprendžia savo vidines problemas.

„Dainos priedainis akcentuoja dilemą, kad daug paprasčiau būtų tiesiog nesipriešinti ir pasiduoti gyvenimo tėkmei, tačiau kada noriu ir jaučiu, kad reikia, galiu būti labai užsispyręs. Būtent dėl šio savo charakterio bruožo turbūt tiek metų ir esu muzikoje“, – teigia atlikėjas.

Naujoji Gebrasy daina akcentuoja savęs pažinimo svarbą ir tai, kad yra labai svarbu ant kojų sugebėti atsistoti patiems, patikėti savo galimybėmis.

„Visi turime blogų dienų ir mums ne visuomet pavyksta viską padaryti iki galo, taip, kaip norime. Dažnai atrodo baisu išdrįsti bristi į nežinią ir susidurti su dar nepatirtais iššūkiais. Būtent dėl to ši daina ir yra tokia žemiška ir suprantama visiems, nes su šiais jausmais nuolat susiduriame keliaudami per gyvenimą. Nuoširdžiai tikiuosi, kad šiai dainai pavyks įkvėpti tuos, kurie dabar išgyvena sudėtingesnį laikotarpį, nes man ji padėjo geriau suvokti save ir motyvavo susigrąžinti gyvenimo kontrolę atgal į savo rankas“ – atvirauja atlikėjas.

Gebrasy pristato naują dainą „Silpnas“: