Vidas Bareikis skelbia dešimtmečio koncertą arenoje: „Tai bus didžiausia muzikinė šventė“

Vidas Bareikis / Ievos Jūros nuotr.
Vidas Bareikis / Ievos Jūros nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-18 12:17
AA

Vienas garsiausių šalies atlikėjų Vidas Bareikis spalio 18-ąją dieną mini lygiai dešimt metų, kai dienos šviesą išvydo jo pirmasis albumas „Panda“. Minėdamas solidžią kūrybinės veiklos sukaktį, atlikėjas savo gerbėjams ruošia didžiausią iki šiol vykusį šou.

Jau ateinančių metų vasario 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje V.Bareikis kartu su VDU orkestru surengs šou „Reivas su orkestru“. Antradienį atlikėjas paskelbė 24 valandų akciją, kurios metu klausytojai bilietus į koncertą gali įsigyti už rekordiškai mažą kainą, rašoma pranešime spaudai.

„Tai bus mano didžiausia muzikinė šventė, todėl į koncertą kviečiu visą Lietuvą! Atvykite tie, kurie buvo pirmieji septyni žmonės mano pirmajame soliniame koncerte prieš dešimt metų, tie kurie su manimi keliavo į „Tris Kanadas“ bei tie, kuriems visada trūko „Babkių“ ar „Pusvalanduko“. Taip pat laukiu visų, kuriems nelaiko „Nervai“ ir, žinoma, tų, kurie pakilo tiesiai iš „Ežero dugno“. Dar kviečiu visas „Mamas, kad pažiūrėtų“ „Bredą Pitą“, kuris visgi dėl nieko nekaltas bei tuos kurie niekada „Nepameta savo dainos“, – kviesdamas į koncertą nestokojo humoro Vidas.

Vidas Bareikis / Ievos Jūraitės nuotr.

V.Bareikio didžiausiame šou Kauno „Žalgirio“ arenoje 2023 metų vasario 17 dieną laukia išties neeilinė programa – čia ruošia geriausių dainų koncertą, kuris skambės ne kasdieniškai. Kartu su Vidu scenoje pasirodys ir Vytauto Didžiojo universiteto orkestras, kuris pasiryžo „išlipti“ iš komforto zonos ir koncerte pasirodyti kitaip nei esame įpratę matyti orkestrus.

Pasak atlikėjo, šis koncertas – tai prieš dešimt metų kilusi svajonė, kuri įgaus formą šio vienintelio šou arenoje pavidalu.

„Vos pradėjęs savo solinę karjerą su koncertais, kuriuose būdavo 7 ar 9 žmonės, visada svajojau apie tai, kad dešimtmetį švęsiu su dešimt tūkstančių žmonių didelėje salėje. Todėl šio neeilinio koncerto proga nusprendžiau pradžiuginti visus didžiausius fanus, visus ištikimiausius klausytojus, visas mano muzikos mėgėjų šeimas ir visus, visus Lietuvos gerbėjus, kurie unikalios akcijos pagalba per pirmą parą galės įsigyti bilietus į dešimtmečio „Reivą su orkestru“ net su 50% nuolaidą“, – teigia Vidas.

Vidas Bareikis / Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Atlikėjo paskelbta akcija bilietams galios lygiai 24 valandas – startuos spalio 18 dienos 12 valandos ir truks iki spalio 19 dienos 12 valandos. Bilietus į 2023 metų vasario 17 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyksiantį koncertą klausytojai gali įsigyti su nuolaidos kodu REIVAS. Bilietus platina Bilietai.lt.

„Reivas su orkestru“ šou atlikėjas žada sujungti ryškiausius kūrinius, orkestro pasirodymą, netikėtus svečius ir įsimintinus šou elementus į vieną pasirodymą, kuris, neabejojama, paliks neišdildomus įspūdžius kiekvienam atvykusiam.

Vido Bareikio naujausio kūrinio ir vaizdo klipo „Mona Liza“ pristatymas (47 nuotr.)
+41
Vido Bareikio slaptosios naujojo albumo perklausos (20 nuotr.)
+14
Vido Bareikio klipo „Fortūna“ filmavimas (7 nuotr.)
+1