Gendros Jankauskienės įkurtuvių vakarėlyje – garsūs svečiai, Monikos Liu dainos ir mada

Butiko atidarymo svečiai / „Media Room“ nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Matyti grožį, užuosti kvapus ir galėti prie visa to prisiliesti – su tokia vizija jau daugelį metų madai neabejinga Gendra Jankauskienė Vilniuje įkūrė savo pirmąją parduotuvę. Artimiausius bičiulius moteris sukvietė į jaukų mados vakarą.

Estetikos jausmą nuo mažens išsiugdžiusi stilinga dviejų mergaičių mama Gendra Jankauskienė jau kelis mėnesius džiaugiasi dar vienos svajonės išsipildymu – drabužių ir aksesuarų parduotuvės „Devotion“ įkūrimu. Vilniečiai ir miesto svečiai čia jau galėjo lankytis nuo vasaros, o šįsyk artimiausius bičiulius Gendra sukvietė į jaukų vakarėlį.

„Kadangi dirbu čia pati, mielai visiems patariu, padedu išsirinkti ir pasakau, jeigu viena ar kita prekė klientams netinka“, – pasakoja Gendra.

Butiko įkurtuvių akimirka / „Media Room“ nuotr.

Susirinkusių dėmesį čia traukė minimalistinis žemės atspalvių interjeras, kurio idėją Gendrai padėjo įgyvendinti šios srities profesionalai. Erdves puošia ne tik marmuras, apgalvotos metalo konstrukcijos, bet ir lietuvių menininkų kūriniai.

Kai kurias interjero detales – tarkime, čia stūksančius didžiulius akmenis, Gendra važiavo į laukus išsirinkti pati. Kaip ir vazose pamerktas pievų gėles, kurios sudžiūvusios tik dar geriau įsipaišo į parduotuvės kontekstą.

Butiko įkurtuvių akimirka / „Media Room“ nuotr.

Draugams skirtame vakare, vaikščiodama po butiko erdves, kūrinius atliko Monika Liu, o mados žurnalistė ir pirmojo mados tinklaraščio „Spintos guru“ įkūrėja Deimantė Bulbenkaitė užvedė pokalbį su fotomenininku Roku Daruliu – parduotuvės sienas puošia jo fotografijų paroda.

Kalbėdamiesi apie autentiškumą mados fotografijoje Deimantė ir Rokas aiškinosi, kas apskritai yra ta mados fotografija, kaip išgryninti savo fotografijos braižą ir kokius pasaulinius fotografijos pavyzdžius jis laiko sektinais.

Fotogalerija:

Gendros Jankauskienės butiko įkurtuvių vakaras (40 nuotr.)
+34
Skaitykite daugiau