Gerda Žemaitė su šeima ir Vitulskiai vasarojo Molėtuose: apžiūrėjo prabangią atostogų oazę

Atidarymo akimirka / Aidos Gudauskaitės nuotr.
Atidarymo akimirka / Aidos Gudauskaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-31 11:04
AA

„Šią vasarą praleidome šeimyniškai. Pajūryje, plaukiodami mariose savuoju kateriu, lepindamiesi namų kieme tik šįmet įrengtu šildomu baseinu. Buvo jauku bei gera. O visas patirtis vainikavo du dalykai – pasiplaukiojimas Turkijoje su delfinais ir viešnagė Molėtuose, solidžiausio regiono poilsio komplekso atidaryme. Abu šie įvykiai – kosmosas, padovanojęs ypatingus įspūdžius“, – sako „TV gelbėtoja“ Gerda Žemaitė, vasarą palydėjusi Molėtuose.

Ji, kaip ir kiti žinomi žmonės, į oficialų Dūrių ežero pakrantėje įsikūrusio „Molėtai Resort“ atidarymą, atvyko su artimiausiais sau žmonėmis – vyru Andriumi ir sūnumi Nikolu, rašoma pranešime spaudai.

G.Žemaitė šypsosi – vos įžengę į dviejų hektarų dydžio teritoriją, abu jos mylimieji „dingo“.

„Galimybė pažvejoti ir paplaukioti kateriu Andrių „pasigrobė“ kelioms valandoms, o sūnus nepraleido didžiulio batuto, vaikų žaidimų aikštelės ir stalo teniso. Tad, tikrai turėjau laiko pabendrauti su kitais, atvykusiais į šventę“, – sako žinoma moteris.

Atidarymo akimirka / Aidos Gudauskaitės nuotr.
Atidarymo akimirka / Aidos Gudauskaitės nuotr.

Tik tuomet, kai reikėjo vakarieniauti, savuosius sūnus pamatė ir Erika bei Merūnas Vitulskiai. Ajaus ir Herkaus tėvai šypsosi – aktyvūs vaikai nė nespėjo išmėginti visų įmanomų pramogų.

Stilistė, tinklaraščio „Įkvėpta spalvų“ autorė Aušra Klimavičė, šventėje viešėjusi kartu su dukra Kamile, patikina – po šios vasaros patirties, kuomet per 16 dienų ji Portugalijoje ir Ispanijoje įveikė 370 kilometrų Šv. Jokūbo keliu, prabangiojoje Molėtų atostogų oazėje akys krypo į lauko krosfito, profesionalius lauko teniso bei tinklinio aikštynus.

Atidarymo akimirka / Aidos Gudauskaitės nuotr.

„Skoniu, aplinkos jaukumu, turiningu bendravimu laikas Molėtuose tikrai vainikavo mano vasarą ir neabejotinai atsidurs geriausiųjų potyrių sąraše“, – sako sutvarkyta ir prižiūrėta Dūrių ežero pakrante vaikščiojusi dainininkė Rasa Kaušiūtė.

Anot jos, per tris šiltojo meto mėnesius teko ne tik koncertuoti, ilsėtis sodyboje, bet ir skirti laiko naujai įrašomam albumui bei netrukus gerbėjus pasieksiančiai dainai „Tvankuma“. Prie įspūdingųjų vasaros patirčių dainininkė priskirtų ir mandalų šokių sezonui skirtą renginį bei festivalį.

Atidarymo akimirka / Aidos Gudauskaitės nuotr.

„Tuo duomiuosi jau maždaug metus ir galiu patikinti – mandalų šokiai man suteikė galimybę susipažinti su nekasdienišku pasauliu“, – sako R.Kaušiūtė.

Atidarymo nepraleido ir rankos traumą patyrusi verslininkė Janina Petrikienė su vyru, dainininku Rolandu Petrikiu, dukra bei anūkėmis.

Šeima negailėjo liaupsių atostogų vietos aplinkai, dizainerių įrengtiems subtilia ir jaukia prabanga dvelkiantiems nameliams bei „Amora“ restoranui, kuriam dar šiais metais turėtų pradėti vadovauti iš Tailando į Lietuvą su šeima gyventi persikeliantis virtuvės šefas Vithana Wises.

Rolandas Petrikis su žmona Janina Petrikiene ir anūkėmis / Aidos Gudauskaitės nuotr.

„Akivaizdu, kad tai bus vieta, kurią žmonės lankys ne tik norėdami paviešėti dieną, dvi ar ilgiau, bet tiesiog skaniai pavalgyti. Šįkart mus ypatingais patiekalais lepino Rokas Galvonas, bet neabejojame, jog nuo antradienio iki sekmadienio restorane dirbsiantis Tailando virtuvės meistras mus taip pat turės kaip nustebinti“, – sako R.Petrikis.

Anot jo, akivaizdu, kad tai yra moderni gamtos grožio apsupta vieta, galinti pasiūlyti komfortabilų ir aktyvų poilsį tiek vasarą, tiek žiemą. Visi nameliai, kurių interjero detalės specialiai kurtos Lietuvos meistrų, yra šildomi, o kai kuriuose yra pirtys bei kubilai.

„Iki Molėtų ir miestelio lankytinų vietų yra vos keli kilometrai. Jei ne Janinos trauma, būtume iki jo nuvykę atostogų komplekse esančiais dviračiais. Na, bet šį malonumą palikome kitam kartui. Kaip ir pasivažinėjimą keturračiais“, – pridūrė žinomas dainininkas.

Vasarą žinomi žmonės palydėjo Molėtuose (102 nuotr.)
+96