Gerdos Žemaitės sūnui Markui suėjo 19 metų: „Dabar namuose jis retas svečias“

Gerda Žemaitė su sūnumi Marku / Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Žemaitė su sūnumi Marku / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-23 18:41
AA

Prieš 19-ka metų, rugsėjo 22-ąją, žurnalistė, „TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė tapo mama. Susilaukusi savo pirmojo sūnelio Marko, ji nė nebūtų pagalvojusi, kaip greitai prabėgs laikas. Minint savo sūnaus gimtadienį, Gerdą aplankė įvairios emocijos – ir džiugesys doru žmogumi užaugusiu sūnumi, ir liūdesys, kad jį mato vis rečiau.

„Dabar namuose Markas – retas svečias“, – su ilgesio gaidele portalui Žmonės.lt sako Gerda Žemaitė.

Kadangi dabar jos vyresnėlis studijuoja Vilniuje, Kaune gyvenančiai Gerdai sūnų tenka pamatyti rečiau. „Tai pirmasis gimtadienis, kai nematysiu Marko. Šiandien jis švęs su draugais, o savaitgalį jo draugė jam paruošė staigmeną“, – pasakoja laidų vedėja.

Gerda Žemaitė su sūnumi Marku / Asmeninio albumo nuotr.

G.Žemaitė neslepia, kad namuose ji pasigęsta savo vyresnėlio sūnaus, tačiau supranta, kad jis jau suaugęs žmogus. Tuo pačiu ji džiaugiasi, kad pirmakursis Markas kol kas patenkintas savo studijomis ir noriai žygiuoja į tarptautinio verslo studijų programos paskaitas.

„Markas džiaugiasi savo studijomis, kaskart pasakoja kiek daug visko išmoksta. O aš ir pati esu be galo laiminga, kad sūnus pasirinko jam patinkančią krytpį“, – portalui Žmonės.lt sako Gerda.

Visgi, nors sūnus namuose apsilanko retai, G.Žemaitė džiaugiasi, kad su juo turi puikų ryšį ir dažnai susiskambina. „Jis labai rūpestingas, vis teiraujasi kaip laikomės, ką veikią mažylis brolis Nikolas“.

Gerda Žemaitė su sūnumi Marku / Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Žemaitė su sūnumi Marku / Asmeninio albumo nuotr.

Galiausiai pati save prisiminus 19-kos, Gerda Žemaitė nusijuokia – ji savo sprendimais tuo metu nebuvo tokia užtriktina, kaip jos sūnus.

„Tuo metu mano pasirinktos studijos man ne itin patiko, iki galo nesupratau, ko norėjau. Tad savo sūnui palinkėčiau, kad einant pasirinktu keliu, staiga neužpultų dvejones, noras mokytis ir siekti išliktų“, – linkėjo Gerda.

Gerda Žemaitė su sūnumi Marku / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Gerdos Žemaitės vyresnėlis sūnus Markas, vasarą baigęs Kauno Jono Jablonskio gimnaziją, nuo rudens stojo į Vilniaus universitetą. Tiesa, prieš jam pasirenkant savo studijas, namuose kilo diskusijų.

„Visada mes, tėvai, norime, kad mūsų vaikai rinktųsi ką nors kitą. Gal aš kažkiek ir bandžiau jį lenkti, kad studijuotų teisę, bet vis tiek suprantu, kad nereikia daryti spaudimo, tad jo nedariau. Buvo labai svarbu palaikyti jo paties pasirinkimą. Jeigu sūnų domina verslo sritis, kodėl turėčiau prieštarauti“, – tuo metu portalui Žmonės.lt pasakojo Gerda.

Gerda ir pati prisiminė skaudžią pamoką, kai pati buvo sukritikuota tėvų dėl vaidybos studijų pasirinkimo.

„Pamenu, kai pati baigiau mokyklą ir norėjau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoti aktorinį, mano tėvai vaikščiojo susiėmę už galvos ir klausė, kas čia per specialybė, tikino, kad reikia rimtos ir panašiai. Man nepavyko įstoti, turėjau rinktis kitą kryptį, studijavau verslo vadybą.

Bet gyvenimas nubloškė dar kitur, kur man dar labiau prie širdies, nei verslas. Kai pati turėjau tokią patirtį, griežtai nestūmiau sūnaus į nė vieną pusę. Labai įsiklausiau ir palaikiau“, – portalui Žmonės.lt yra pasakojusi Gerda.

Fotogalerija:

Gerda Žemaitė su sūnumi Marku (10 nuotr.)
+4