Gerda Žemaitė – apie ryšį su jaunesne seserimi Kristina: „Aš ją padrąsinu, o ji mane pristabdo“

Gerda Žemaitė su seserimi Kristina, tėvais ir vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Žemaitė su seserimi Kristina, tėvais ir vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-10 09:02
AA

„Esame geriausios draugės“, – itin stiprų ryšį su seserimi Kristina pabrėžia žurnalistė, „TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė. Nors vaikystėje jaunesnę seserį Gerda paskriausdavo, dabar be pokalbių su ja neįsivaizduoja nei dienos. Apie viena kitos palaikymą, panašumus ir ryškius skirtumus ji pasakojo portalui Žmonės.lt.

„Kiekvieną dieną susiskambiname, viena apie kitą žinome viską, neturime jokių paslapčių. Dėl tokio ryšio mes abi labai džiaugiamės“, – portalui Žmonės.lt apie ryšį su seserimi Kristina pasakoja Gerda.

Gerda tikina, kad nors iš pažiūros dvi šviesiaplaukės seserys atrodo panašios, iš tiesų jų asmenybės skiriasi. Beveik keturiais metais už Kristiną vyresnė Gerda sako, kad šie skirtumai buvo akivaizdūs dar nuo vaikystės.

Gerda Žemaitė su seserimi Kristina ir mama / Asmeninio albumo nuotr.

„Aš visada buvau tokia drąsesnė, o mano sesuo nepaleisdavo mamos. Ir iki šiol taip liko – savo seserį vis turiu paraginti, padrąsinti, kadangi ji ramesnė ir ne taip pasitiki savo jėgomis. Tuo tarpu ji mane dažnai nuramina, kai per daug įsijaučiu. Pristabdo ir pataria tam tikrose situacijose pasvarstyti, viską gerai pasverti. Dažnai viską darau ekspromtu, negalvodama, kas bus paskui. Kristina dažnai man apie tai primena“, – šypsosi Gerda.

„Taip viena kitą ir papildome“, – pridūrė ji.

Marijampolėje gyvenanti Gerdos sesuo Kristina pasirinko ir visiškai priešingą profesinę kryptį. Moteris jau septynerius metus dirba vizažiste ir neatsigina klienčių.

Gerda Žemaitė su seserimi Kristina / Asmeninio albumo nuotr.

Negailėdama komplimentų profesionaliai dirbančiai seseriai, Gerda prasitarė, kad dažniausiai viešumoje matomą jos makiažo įvaizdį kuria būtent Kristina.

„Makiažą man visada daro sesuo, pasitikiu jos rankomis. Žinoma, pasitaiko kai visi laikai pas ją būną užimti. Neslėpsiu, tada būna labai sunku ieškoti kitos meistrės ir ja pasitikėti. Gražiau nei sesuo, manęs niekas niekada nėra padažęs“.

Gerdos sesuo ne tik ja papuošia, bet ir dalijasi įvairiomis grožio paslaptis, patarimais apie produktus ar tinkamas spalvas, kartais praveda net ir pamokėles. „Iš jos jau daug ko išmokau“, – tikina pašnekovė.

Gerda Žemaitė su seserimi Kristina / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, seserys pasikalba ne tik apie grožio reikalus, bet ir apie vaikų auklėjimą. Taip jau sutapo, kad Gerda augina du sūnus, o jos sesuo Kristina – dvi mergaites. Ir jų visų amžius labai panašus!

„Kristina augina 15-kos ir 5-erių metų dukras, o pas mane 18-kos ir 3-ejų sūnūs. Mažiukai tarpusavyje puikiai sutaria, vyresnėliai lygiai taip pat“, – džiaugiasi ji.

Nors seserų vaikai sutaria puikiai, visgi pati Gerda prisimena, kad jų pačių vaikystėje būta visko. Pašnekovė pripažino, kad neretai jaunesnę seserį mėgdavo paerzinti.

Gerdos Žemaitės ir sesers Kristinos vaikai / Asmeninio albumo nuotr.

„Buvau tokia šantažuotoja, – juokėsi Gerda ir prisiminė, kaip seseriai sugriovė iliuzijas apie Kalėdų Senelį. – Specialiai suradau dovanas pas tėvus ir jas parodžiau Kristinai. Pamenu, kad ji tada labai verkė, o aš jaučiausi įrodžiusi savo tiesą. Oi, ko tik neprisigalvodavau... Kai neklausydavo, gąsdindavau, kad iškviesiu baubą“.

Gerda prisiminė, kad ryšys su seserimi pradėjo stiprėti kiek paaugus. Paauglystėje jos pradėjo artimai bendrauti, dalintis pirmosiomis paslaptimis. Taip liko ir iki šiol – dabar seserys ne tik kiekvieną dieną bendrauja telefonu, bet ir išpuolus laisvam savaitgaliui susitinka.

Gerda Žemaitė su seserimi Kristina / Asmeninio albumo nuotr.

Štai pirmąjį liepos mėnesio savaitgalį jos pasitiko Kaune. Kartu su mama, vyrais bei vaikais, seserys plaukiojo Gerdai ir jos sutuoktiniui Andriui Žemaičiui priklausančiu laivu po marias.

„Kartu praleidome puikų savaitgalį. Norisi džiaugtis nuostabia vasara ir leisti kuo daugiau gražaus laiko su geriausia kompanija – šeima“, – sakė G.Žemaitė ir baigdama pokalbį užsiminė, kad jų laukia dar viena kelionė.

Fotogalerija:

Gerda Žemaitė su seserimi Kristina (14 nuotr.)
+8