Giltine virtusi Jurga Anusauskienė: „Likite saugūs namuose, nes kitu atveju ateisiu ir išsivesiu“

Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.
Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-31 16:23
AA

„Helovinas – viena mano mėgstamiausių švenčių. Bet karantinas yra karantinas! Todėl likite saugūs namie, nes kitu atveju ateisiu ir išsivesiu su savimi!“ – pusiau juokais, pusiau rimtai gąsdina fotomenininkė Jurga Anusauskienė, Helovino proga pasidariusi „baugų“ makiažą ir įsiamžinusi mini fotosesijoje.

Fotomenininkė J.Anusauskienė šį Heloviną pasitinka susikūrusi giltinės įvaizdį – moteris pati sau pasidarė įspūdingą makiažą, o jos įvaizdį įamžino fotografuoti mėgstantis sūnus Haroldas.

„Ši giltinė ateis išsivesti Anapilin visų, kurie nesilaikys karantino taisyklių“, – perspėja Jurga, tokiu šmaikščiu būdu norėjusi priminti rimtus dalykus, susijusius su pandemija ir karantinu.  

Jurga Anusauskienė / Haroldo Anusausko nuotr.

Moteris pasakoja, kad ši kai kurių žmonių skeptiškai vertinama šventė jai pačiai patinka, o ir galimybė susikurti kokį nors įvaizdį yra tarsi smagus nekasdienis žaidimas.

„Helovinas – viena mano mėgstamiausių švenčių, kurią pradėjau švęsti, kai ši tradicija Lietuvoje dar nebuvo taip išpopuliarėjusi“, – Žmonės.lt pasakoja J.Anusauskienė.

Heloviną švęsti Jurga sako įpratusi todėl, kad dukters Evelinos gimtadienis – lapkričio 1-ąją, tad savaime išėjo taip, kad Helovinas ir gimtadienis patapdavo tarsi viena didele proga.

„Daug kartų darydavome temines šventes su dekoracijomis, kostiumais ir programomis. Net Evelinai išvykus į JAV, kasmet šia proga nepatingėdavau apversti visus namus aukštyn kojomis, o kadangi dauguma draugų – meno žmonės, tai, patikėkite, siausdavome kaip reikiant!“ – juokiasi fotomenininkė.

Jurga Anusauskienė / Haroldo Anusausko nuotr.

Deja, šįkart tokio vakarėlio ji sako nerengsianti – pandemija diktuoja savas taisykles.

„Šiais metais su liūdesiu tenka to atsisakyti, nes žiūriu atsakingai į situaciją, susijusią su pandemija. Bet pasidariau „lengvą“ makiažą, o sūnus Haroldas nufotografavo. Juokingiausia buvo išėjus į lauką susitikti kaimynus“, – šypsosi Jurga.

Čia pat surimtėjusi ji priduria, kad pagrindinė makiažo ir mini fotosesijos idėja – pasidalinant nuotraukomis savo socialinių tinklų paskyrose dar kartą priminti, kad šiomis dienomis saugiausia yra vengti susibūrimų ir likti namuose, tokiu būdu saugant savo ir artimųjų sveikatą ar net gyvybę.

Jurga Anusauskienė ir Evelina Anusauskaitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.