Gimtadienio staigmena G.Tetenskaitei: dvikova su Lietuvos rinktinės tenisininke P.Paukštyte

Gimtadienio staigmena Gabrielei Tetenskaitei_ / Elvio Žaldario nuotr.
Gimtadienio staigmena Gabrielei Tetenskaitei_ / Elvio Žaldario nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-01 10:17
AA

„Staigmenos turi būti netikėtos. Idealiu atveju staigmena turi ir pravirkdyti, ir priversti juoktis. Manau, viena tokių ką tik įvyko,“ – žiūrėdamas į besišypsančią kolegę Gabrielę Tetenskaitę kalbėjo „Radiocentro“ laidų vedėjas Simas Stankus.

Sekmadienį (07.31) Simas įvykdė tai, ką planavo pusantro mėnesio. Į organizacinį komitetą įtraukęs kolegas, Gabrielės sužadėtinį Saulių Žvirgždą ir net Vilniaus teniso akademiją, laidos „Geras rytas“ vedėjas eterio porininkei surengė gimtadienio staigmeną – dvikovą su Lietuvos teniso rinktinės žaidėja, pirmąja Lietuvos jaunių rakete Patricija Paukštyte.

„Idėja pasveikinti kitaip, nustebinti (kaip aš mėgstu, o ji – nelabai), kilo man. Žinau, kad tenisu mano kolegė užsikrėtė prieš metus, norėjosi tą „ligą“ sustiprinti. Drauge su kolegomis, Gabrielės sužadėtiniu ir kitais, idėją patobulinome ir, kaip čia pasakius, driokstelėjome. Suorganizavome tai, apie ką ji pati gal ir svajojo, bet netikėjo, kat tai kada nors įvyks – draugišką dvikovą su kylančia Lietuvos teniso žvaigžde Patricija Paukštyte,“ – pasakojo S.Stankus.

Gimtadienio staigmena Gabrielei Tetenskaitei / Elvio Žaldario nuotr.

Į teniso kortus staigmenos organizatoriai įžengė dainuodami „Su gimimo diena“. Pasipylė Gabrielės ašaros. Netikėtumas, draugai, nuoširdumas jubiliatę „iškirto“. Tuomet pasirodė ką tik iš turnyro Danijoje grįžusi P. Paukštytė. Mergina, kurią Gabrielė ne kartą stebėjo treniruotėse, apie kurią skaitė sporto portaluose. Pusvalandį merginos pasitreniravo, atliko apšilimui įprastus pratimus, vėliau susirungė improvizuotoje dvikovoje. Ją 3:1 laimėjo... aišku, kad Patricija Paukštytė.

Gimtadienio staigmena Gabrielei Tetenskaitei / Elvio Žaldario nuotr.

„Gabrielė verkė, juokėsi, prakaitavo, leido Šarapovos stiliaus aimanas. Buvo gražu žiūrėti,“ – po treniruotės kalbėjo Simas.

„Tokia emocine karusėle seniai nevažiavau. Iš pradžių nesupratau, kas vyksta, pagalvojau, kodėl šie žmonės eina į mano kortą? Tik po to pradėjau fokusuoti žmonių veidus ir supratau, kad čia – mano patys pačiausi. Ašaros savaime pradėjo plaukti iš didelės meilės ir dėkingumo, jog jie yra. O kai pamačiau Patriciją, žmogų, kurį pati slapčia stebėdavau žaidžiančią gretimame korte ir beprotiškai žavėdavausi. Kosmosas. Diena kupina šviesos ir begalinės meilės“, – emocijas po treniruotės tramdė Gabrielė.

Gimtadienio staigmena Gabrielei Tetenskaitei / Elvio Žaldario nuotr.

Patricija Paukštytė – pirmoji Lietuvos jaunių raketė, suaugusiųjų rinktinės narė. Į dvikovą su Gabriele sportininkė atvyko iš Danijos, kur vyko moterų ITF turnyras. Dvejetų varžybose Patricija poroje su Klaudija Bubelyte iškovojo antrą vietą. Vienetų varžybose septyniolikmetė nukeliavo iki aštuntfinalio.

Gimtadienio staigmena Gabrielei Tetenskaitei (26 nuotr.)
+20