Gintarė Gurevičiūtė Los Andžele linksminosi ir Nicki Minaj, ir Robino Thicke vakarėliuose

Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-11 20:28
AA

Neseniai iš Kalifornijos grįžusi Gintarė Gurevičiūtė tebegyvena įsimintinos kelionės įspūdžiais. Nors už Atlanto ji išvyko dirbti – filmuoti naują LNK laidą, spėjo ir papramogauti. O tokių pramogų, kokias patyrė Los Andžele, Žmonės.lt ji sakė niekada niekur anksčiau nemačiusi.

Kalifornijoje G.Gurevičiūtė viešėjo tris savaites. Per jas spėjo nufilmuoti galybę gražių ir egzotiškų vaizdų, padarė ne vieną interviu. 

Darbo Los Andžele buvo daug, tačiau linksmybių irgi nemažai. Visgi įspūdžiai, kuriuos G.Gurevičiūtė parsivežė iš skirtingų mieste aplankytų vakarėlių, dvejopi. 

„Los Andželo naktinį gyvenimą valdo grožis ir pinigai. Dauguma moterų nevengia plastinės chirurgijos, kas jas paverčia itin panašiomis viena į kitą, todėl mūsų lietuviškai išvaizdai ten neliko abejingų.

Jau po pirmo apsilankymo viename geriausių Los Andželo barų susipažinome su visais įtakingiausiais žmonėmis ir mums buvo atvertos visos durys. Lankėmės Madonos namuose, Leonardo DiCaprio, dalyvavom dieniniame Nicki Minaj baseino vakarėlyje, Robino Tchicke „afterpartyje“, – Žmonės.lt pasakojo Gintarė.  

Atrodytų, kiekvienas čia galėtų labai labai užpavydėti. Visgi, anot G.Gurevičiūtės, grožis čia – tik išorinis: „Nors pradžioje džiaugėmės visų draugiškumu, vėliau išsiaiškinome tikrą sistemą ir buvome labai nustebinti naktinių barų industrijos. Į geresnius barus patekti labai sunku, žmonės valandų valandas laukia eilėse prie durų.

Patekus ten viskas labai brangu, vieno kokteilio kaina svyruoja tarp penkiolikos ir dvidešimties dolerių. Patys turtingiausi baruose turi savo stalus, kuriuos nusiperka uz keletą, kartais ir keliolika tūkstančių dolerių vakarui. Ten merginos pilsto visus gėrimus nemokamai, aplinkui linksminasi gražiausi, stilingiausi ir įtakingiausi žmonės.“

Gintarės Gurevičiūtės viešnagė Kalifornijoje (12 nuotr.)
+6

Kur bėda? „Kai tapome laukiamos prie visų šių stalų, supratome, kad taip vadinami promoteriai ne šiaip sau mus ten kviečia. Pasirodo, už kiekvieną gražesnę, o jei dar ir protingą, merginą, atėjusią palaikyti kompanijos, jie gauna papildomus pinigus.

Promoteriai dirba su didžiausiomis modelių agentūromis ir Los Andžele tai yra visiškai normalu, gal net prestižo reikalas tapti viena tokių merginų. Mūsų akimis, tai primena prostituciją, tačiau su tokia nuomone nesutiko nei vienas kalbintas vietinis gyventojas“, – sakė Gintarė.  

Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Kartą ji ir lietuvių kompanija net įklipo į nemalonumus: „Kartą susidūrėme ir su nemalonia situacija, kai vienas tokiu promoterių pradėjo kelti pavydo dramas, kodėl mes priėjome prie vieno stalo, o ne prie kito, teigdamas, kad esame nedraugiškos ir nesąžiningos jo atžvilgiu. Kaip bebūtų, pamatyti tokio lygio linksmybes, sudalyvauti jose buvo labai įdomu, nes tai, ką pamatėme Los Andžele, neprilygo nei vienam iki tol matytam vakarėliui.“

Visa tai ir dar daugiau G.Gurevičiūtė parodys naujame TV projekte, kurį LNK ims rodyti jau rudenį.

Gintarė Gurevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.