Gintarė Gurevičiūtė nebeves laidos „Bus visko“: „Nutariau pasitraukti“

Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-30 17:32
AA

Influencerė Gintarė Gurevičiūtė nebeves televizijos laidos „Bus visko“. Šį faktą portalui Žmonės.lt penktadienį patvirtino pati Gintarė, situaciją pakomentavo ir LNK televizija.

Pastaruoju metu dėl esą neatsakingo požiūrio į pasaulį krečiančią pandemiją bei keliones į svečias šalis, kurių vienos metu užsikrėtė koronavirusu, kritikos iš visuomenės bei žinomų žmonių sulaukusi Gintarė Gurevičiūtė balandžio pabaigoje pasitraukė iš LNK laidos „Bus visko“ vedėjos pareigų.

Gintarė Gurevičiūtė / „Nerijus&Gintarė“ nuotr.

„Laidos „Bus visko“ Gintarė Gurevičiūtė neveda nuo balandžio 20 d. Gerbiame laidos vedėjos sprendimą, kurį ji priėmė po konsultacijų su televizija.

LNK ragina šioje jautrioje situacijoje visus ne tik laikytis oficialių epidemijos valdymo taisyklių, bet ir išlikti morališkai atsakingais ir nekurstyti visuomenėje nereikalingos įtampos sudėtingu šaliai metu“, – Žmonės.lt situaciją komentavo LNK atstovas spaudai G.Malaškevičius.

Gediminas Malaškevičius / LNK nuotr.

Portalui Žmonės.lt situaciją pakomentavo ir Gintarė Gurevičiūtė, kuri patikslino, kad jos autorinė laida liks televizijos eteryje, o ji toliau prie projekto dirbs kaip prodiuserė. 

„Jausdama atsakomybę prieš televizijos auditoriją, atsižvelgdama į visuomenėje kilusią kritiką ir nenorėdama pakenkti su šia situacija nesusijusios laidos komandai, nutariau pasitraukti iš laidos „Bus visko“ vedėjos pareigų“, – sakė G.Gurevičiūtė.

Laidos „Bus visko“ kūrėjos Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė-Bandita / „Fotobanko“ nuotr.

Primename, kad prieš beveik pusmetį į Kiprą skridusi gimtadienio švęsti G.Gurevičiūtė soc. tinkluose sulaukė priekaištų dėl savo neatsakingumo keliaujant tokiu sudėtingu žmonijai metu. 

Kai balandžio 12-ąją savo sekėjams instagrame Gintarė netikėtai prisipažino anksčiau minėtos viešnagės Kipre metu užsikrėtusi Covid-19, tačiau iki pat sugrįžimo į Lietuvą esą neįtarusi, kad serga šia infekcija, sulaukė dar didesnio visuomenės dėmesio bei kritikos strėlių.

G.Gurevičiūtė socialiniame tinkle savo gerbėjams pasakojo, kad pirmieji koronaviruso simptomai pasirodė ketvirtą kelionės į Kiprą dieną – dingo skonis, tačiau termometrai viešose Kipro vietose pakilusios kūno temperatūros nerodė. Anot Gintarės, paskutinę kelionės dieną jai pasidarė labai silpna ir bloga. „Kai grįžau į Lietuvą ir pasimatavau temparatūrą, buvo 39,5 laipsnio ir nekrito visą savaitę“, – pasakojo sekėjams G.Gurevičiūtė. 

Gintarė Gurevičiūtė / „Fotobanko“ nuotr.

Laidų vedėjos išpažintis sulaukė audringos internautų reakcijos – G.Gurevičiūtė socialiniuose tinkluose buvo sukritikuota dėl aplaidumo, kai sirgdama, nors, kaip pati sakė, to nežinodama, skrido lėktuvu su kitais keleiviais atgal į Lietuvą.

„Tada tikrai nežinojau, kad sergu koronavirusu, o apie savo išgyvenimus ir patirtį kalbėti nusprendžiau dabar, nes anksčiau baiminausi viešo pasmerkimo. Šią dieną aš jaučiuosi pavargusi nuo viso siunčiamo heito. Praėjusį savaitgalį mano šeimai atvykus į Vilnių ir vėl dėl to sulaukus priekaištų, nusprendžiau pasakyti, jog visi esame koronavirusu persirgę.

Turime nemažai antikūnų. Po tiek laiko apie tai kalbėti man pasidarė drąsiau, tačiau dabar matau, kad anksčiau buvau teisi – pasirodo, žinomiems žmonėms, o ypač man – negalima sirgti“, – portalui Žmonės.lt anksčiau kalbėjo Gintarė Gurevičiūtė.

Gintarė Gurevičiūtė (59 nuotr.)
+53