GJan išleido metų pradžiai skirtą dainą „Pasikeisiu“: ar įmanoma pakeisti kitą ir save?

GJan / Asmeninio albumo nuotr.
GJan / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-01-25 09:24
AA

GJan pristato dainą „Pasikeisiu“ ir sako, kad šis kūrinys – kaip tik metų pradžiai. „Juk dauguma mūsų yra bent sykį pagalvoję, kad nuo Naujųjų bandys būti kitokie. Aš irgi tarp tų, kuriems sausis asocijuojasi su nauja pradžia. Daina, prisidengdama santykių istorija, šią mintį įvelka į pakuotę“, – sako Greta Jančytė.

Dainoje svarstoma, ar žmonės keičiasi. Ar dvi asmenybės susitikusios ir puoselėjančios jausmus būtinai turi siekti vienas kitą keisti ir ar įmanoma iš esmės tai padaryti, net jei labai norėtum. O kiek realu pasikeisti pačiam?

Gjan daina „Pasikeisiu“:

Pastaruoju metu GJan grįžo prie savo seno hobio – piešimo. „Pasikeisiu“ jau ne pirma daina, kurią ji ir apipavidalina. Kūrinį pristato Gretos sukurtas piešinys, kuriame galima atpažinti ir ją pačią.

Dainininkė save nupiešė tarsi skeldėjančią skulptūrą. Galima sakyti, kad tai jos populiarios dainos „Melagė“ įvaizdžio pieštas variantas. „Didelę savo gyvenimo dalį skyriau muzikai. O man vis norėjosi kažkokių naujų, nors gal tiksliau sakyti – senų primirštų, vėjų. Juk vaikystėje manęs nebuvo galima atplėšti nuo piešimo, tapybos, molio lipdymo“, – sako vis daugiau laiko vizualiam menui skirianti GJan.

GJan dainos „Pasikeisiu“ vizualizacija

Koncertinę veiklą pristabdžiusi dainininkė pasakoja, kad šiuo gyvenimo metu jai svarbiausia rūpintis savo vidine ramybe ir puoselėti save, todėl grįžimas į nuoširdžią ir laisvą kūrybą yra būtent tai, kas kelia jai didžiausią pasitenkinimą.