Graikijos princesė Maria-Olympia įspūdingai atšventė savo gimtadienį ir sulaukė kritikos

Graikijos princesė Maria-Olympia įspūdingai šventė 21 m. gimtadienį, kartu 50-metį minėjo ir jos tėvas Graikijos princas Pavlos / Asmeninio albumo nuotr.
Graikijos princesė Maria-Olympia įspūdingai šventė 21 m. gimtadienį, kartu 50-metį minėjo ir jos tėvas Graikijos princas Pavlos / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-07 19:54
AA

Graikijos princesei Mariai-Olympiai 21 metai sukaks tik liepos 21 d. Tačiau ji, kaip ir Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II, jį ketina švęsti ne vieną kartą.

Neseniai ji surengė puotą Vakarų Anglijoje, Farmingtone, žavingai kaimiškoje Cotswoldso aplinkoje.

Šventei data pasirinkta netiksli, nes tuo pačiu savo 50 metų jubiliejų minėjo ir princesės tėvas Graikijos princas Pavlos, gimęs gegužės 20 d. Kvietimuose svečiams buvo nurodytas aprangos kodas „5021 Revolution“. Skaičius – tėvo ir dukters metų derinys.

Svečiai išpildė šeimininkų pageidavimą – puošnius vakarinius drabužius papildė futuristinėmis dizainerio Philipo Treacy skrybėlėmis, stručių plunksnomis.

Graikijos princesė Maria-Olympia įspūdingai šventė 21 m. gimtadienį, kartu 50-metį minėjo ir jos tėvas Graikijos princas Pavlos / Asmeninio albumo nuotr.

Pati sukaktuvininkė princesė Maria-Olympia vilkėjo mados namų „Steven Khalil“ suknelę, o apsiavė tarsi visai netinkančius prie vakrinio rūbo storapadžius „Gucci“ batelius. Jos pusseserė Talita von Fürstenberg, dizainerės Diane von Fürstenberg anūkė, savo aprangą efektinga pavertė pasirinkusi galvos puošmeną su plunksnomis.

Turtingosios paveldėtojos seserys Paris ir Nicky Hilton nusprendė atkartoti karalienės Marijos Antuanetės įvaizdį.

Tikėdamiesi įspūdingai apsirengusių svečių, šeimininkai pasirūpino, kad šventės vieta būtų ekstravagantiška – tai jie išpildė aplinką papuošę milžiniškais balionais, daugybe gėlių ir skulptūrų.

Princas Pavlos pasakė kalbą, skirtą dukters garbei.

„Tu jau daugybę kartų įgyvendini neįtikėtinus dalykus, visus išvedei iš proto. Esi nuostabi – mus žavi iš tavęs sklindanti kunkuliuojanti energija, kurią paveldėjai iš savo mamos“, – gyrė dukrą tėvas.

Daugybę sekėjų socialiniuose tinkluose turinti Maria-Olympia sulaukė ir kritikos. Atsirado nepatenkintų, kad tuo metu, kai Graikija išgyvena sunkius ekonominius laikus, princesė demonstruoja prabangą ir iškėlė klausimą, ar tokiu atveju nereikėtų titulo atsisakyti.

Princesė Maria-Olympia yra vyriausia Graikijos princo Pavlos ir jo žmonos princesės Marie-Chantal atžala, pora dar augina keturis sūnus.

Princas yra ir Danijos karaliaus Christiano IX palikuonis, tad Graikijos princesei Mariai-Olympiai formaliai priklauso dar ir Danijos princesės titulas. Marios-Olympios krikštatėvis – tėvo pusbrolis Velso princas Charlesas.

Princesė gimė Niujorke, kiek vėliau šeima persikėlė į Londoną. Maria-Olympia mokėsi privačioje mokykloje internate Šveicarijoje. Paskui išvyko į Niujorką – ten studijuoja privačiame „Parsons“ dizaino koledže.

Studijos – ne pirmas žingsnis madoje: būdama 17 metų mergina atliko praktiką „Dior“ mados namuose. Fotografavosi madoms žurnalams „Tatler“, „W“ „Teen Vogue“, „Town & Country“.

Retai galima išgirsti apie kitų monarchijų princeses, o štai Maria-Olympia yra dažna mados savaičių viešnia. Skirtingai nei kitos princesės, ji aktyviai pildo savo „Instagram“ paskyrą pati. Lyg tinklaraštininkė, o ne princesė, ji dalijasi asmenukėmis, savo sumanytais aprangos deriniais, kelionių įspūdžiais.

Graikijos princesė Maria-Olympia įspūdingai šventė 21 m. gimtadienį, kartu 50-metį minėjo ir jos tėvas Graikijos princas Pavlos (16 nuotr.)
+10