„Granatos Live“ scenoje – britų žvaigždės Anne-Marie koncertas: gerbėjai laukė 5 metus

Anne-Marie  / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Anne-Marie / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-06 00:08
AA

Ketvirtadienį prasidėjęs muzikos festivalis „Granatos Live“ nestokoja puikių pasirodymų. Penktadienį didžiausia žvaigžde tapo britų pop scenos diva Anne-Marie. Daugybės pasaulinių hitų atlikėja, Lietuvoje koncertavusi pirmą kartą, publiką įtraukė į šėlsmingiausią vakarėlį.

Anne-Marie „Granatos Live“ dalimi turėjo tapti dar 2017 metais. Tačiau buvo pranešta, kad didžiausio Lietuvoje muzikos festivalio „Granatos Live“ muzikinėje programoje įvyko pasikeitimai. Tąkart turėjusi koncertuoti britų dainininkė Anne-Marie festivalyje nepasirodė. Dainininkė prarado balsą ir negalėjo dainuoti. Apie tai organizatoriams buvo pranešta paskutinę akimirką – garsenybė vis tikėjosi, kad jos būklė pasitaisys. Vietoje britės tąkart į didžiąją „Granatos Live“ sceną lipo Lilas ir Innomine.

Unikalus Anne-Marie balsas atkreipė dėmesį dar tuomet, kai jis skambėjo keliuose grupės „Rudimental“ kūriniuose. O daina „Rockabye“ – bendras darbas su grupe „Clean Bandit“ – atvėrė Anne-Marie vartus į platųjį muzikos pasaulį.

Anne-Marie / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Anne-Marie / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Triskart pasaulio karatė čempionė dabar yra viena mylimiausių britų popmuzikos žvaigždžių, kurios kūryboje daugelis atranda save ir savo jausmus. Jos pirmasis solinis albumas „Speak You Mind“, skirtas šokti, juoktis ir verkti, tapo geriausiu 2018-ųjų debiutiniu albumu Didžiojoje Britanijoje. Jame nugulė tokie hitai kaip „2002“, „Ciao Adios“, „Alarm“ ar su Marshmello įrašytas „FRIENDS“.

Norint suprasti, koks daugiasluoksnis yra britų dainininkės Anne-Marie stilius, pakanka išgirsti kūrinį „Karate“ iš jos debiutinio EP, išleisto 2015-aisiais. Tuo metu, kai pasirodė ši pasaulio karatė čempionės titulą turinčios britės daina, scena Anne-Marie jau senai nebuvo svetima. Būdama vos šešerių, be savo tėvų žinios ji sudalyvavo atrankoje į Vest Endo miuziklą „Vargdieniai“ ir gavo vaidmenį, vėliau pasirodė ir miuzikle „Whistle Down the Wind“, kuriame dainavo kartu su Jessie J.

Prieš pradėdama savo solinę karjerą, Anne-Marie dainavo su grupe „Magnetic Man“, duetu „Gorgon City“ ir „Brit Awards“ laimėtojais „Rudimental“. Pasak jos, dveji metai, praleisti su „Rudimental“, davė neįkainojamos patirties – pasirodymai didžiausiose pasaulio scenose ir festivaliuose leido suprasti, kaip iš savo balso išgauti viską, ko ji nori.

Pirmos festivalio dienos akimirkos:

Muzikos festivalis „Granatos Live 2022“ pirmoji diena (169 nuotr.)
+163