Gražiausios Lietuvos moterys sujungė jėgas

Filmas „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“
Filmas „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-14 09:04
AA

Naujoje lietuviškoje komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ į ekranus grįžta vieno iš visų laikų sėkmingiausių lietuviškų filmų „Tarp mūsų, berniukų…“ žvaigždės – Audrius Bružas, Mantas Vaitiekūnas, Leonardas Pobedonoscevas ir Kirilas Glušajevas. Šįkart berniukams kompaniją ekrane palaiko ir rekordinis skaičius tituluotų Lietuvos gražuolių.

Viena stilingiausių Lietuvos moterų Asta Valentaitė kine ne naujokė – jai jau teko vaidinti Tado Vidmanto komedijoje „Gautas iškvietimas“. Šįkart ji savo grožiu priblokš K. Glušajevą – jo personažas Linas, susidūręs su Asta gatvėje, jausis taip, lyg trumpam būtų nušvitusi saulė. Specialiai šiai vietai filmo prodiuseriai parinko ir žinomą dainą – Lino Adomaičio „Ar tu ją matei?“

„Mis Lietuva“ 1-oji vicemis, „Mis Visata“ dalyvė, tinklaraštininkė, modelis, knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė Simona Burbaitė filme sukūrė kabrioleto vairuotojos vaidmenį. Dėl jos stabtelėję Vilniaus Rotušės aikštėje berniukai įsivels į konfliktą su „marozu“, charizmatišku aktoriaus Mindaugo Papinigio personažu. „Sunkiai tvardžiau juoką, kai įsijungdavo kameros – Audriaus personažas, ūsus išsitepęs ledais ir bandantis sužavėti mane, neleisdavo išlaikyti rimtos veido išraiškos“, – gerais įspūdžiais filmavimo aikštelėje džiaugėsi S. Burbaitė.

Simona Burbaitė

Aukštaūgė Simona Starkutė, garsinanti Lietuvos vardą mados pasaulyje užsienyje, su berniukais jau dalyvavo karštoje filmo fotosesijoje ir papuošė kai kuriuos komedijos plakatus. Drauge su dviem kitomis gražuolėmis – „Mis Aukštaitija 2013“ bei antrąja „Mis Lietuva“ vicemis Justina Ieva Steponavičiūte ir jos vyresniąja seserimi Jūrate Steponavičiūte – ji sukūrė žavios vilioklės vaidmenį sporto klube. Aktorius A. Bružas, išvydęs šias tris gražuoles, sukūrė vieną juokingiausių improvizuotų filmo scenų – mokė kolegas vilioti „gazeles“ bliaunant kaip danieliai.

Modelis Solveiga Mykolaitytė

Tarp Niujorko ir Lietuvos gyvenantį supermodelį Solveigą Mykolaitytę, puošusią tokių žurnalų kaip „Vogue“ ar „FHM“ puslapius, komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ bandys „pakabinti“ M. Vaitiekūno personažas Vytautas, kuris labai aktyviai ieškos naujų pažinčių, nes jį paliko žmona. Išduosime paslaptį: S. Mykolaitytės herojės dėmesį filme labiau trauks ekscentriškasis A. Bružo personažas Tomas, jai pažįstamas iš vedamų seminarų apie moterų santykius.

„Esu įpratusi prie darbo prieš kameras, tačiau susitikimas su berniukais buvo vienas linksmiausių mano gyvenime, sakė S. Mykolaitytė. Filmavime tvyrojo ypač gera atmosfera – berniukų juokeliai nesiliaudavo net išjungus kameras.“

Daugiau humoro ir gražių moterų komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ – kinuose nuo gruodžio 29 d.