Gražūs ir sveiki plaukai prasideda nuo... skalpo

Galvos plovimas / Vida Press nuotr.
Galvos plovimas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2017-11-15 10:16
AA

Sveika galvos oda būtina, norint, kad plaukai būtų sveiki, stiprūs ir spindėtų. Taip, kaip prižiūrime savo veido ar kūno odą, turime rūpintis ir skalpu, kad pasiektume geriausių rezultatų. Kadangi iš skalpo auga plaukai, reikia atidžiai pasirūpinti, kad žalos nepatirtų nei jie, nei galvos oda.

Taigi, nors galvos, kaip ir likusią odą, būtina reguliariai valyti, šveisti, tam netinka įprasti veido ar kūno šveitikliai, nes šlapi plaukai yra pernelyg jautrūs ir pažeidžiami.

Kasdienai naudoti skirti šampūnai pašalina plaukų nešvarumus, tačiau ilgainiui jų gali likti ant galvos odos. Kaip ir negyvų odos ląstelių arba, pavyzdžiui, plaukų dažų ar plaukų formavimo priemonių likučių. Tai trukdo odai kvėpuoti, o tai atsiliepia ir plaukų būklei.

Norint išvalyti galvos odą, reikia pasitelkti specialią priemonę. Jų yra įvairių – skalpo šveitiklių, valomojų šampūnų ar šveičiamųjų aliejų. Naudodami juos kartą per savaitę ar kas dvi savaites, taip užtikrinsite švarią galvos odą, o ir plaukai ilgainiui ataugs sveikesni ir stipresni. Negana to, tokios priemonės yra įmasažuojamos į skalpą, vadinasi, tai suaktyvina kraujo cirkuliaciją galvos odoje. Reguliarus skalpo masažas šiek tiek paskatina plaukų augimą.

Galvos odos masažas / Vida Press nuotr.

Teigiama, kad tokią procedūrą atlikti ypač reikalinga po plaukų dažymo, nes galvos odoje visada lieka dažų likučių. Tik po tokio valymo turėtumėte naudoti dažytų plaukų spalvą apsaugantį balzamą arba kaukę, antraip gali išblukti dažytų plaukų spalva.

Po tokio šampūno arba šveitiklio naudojimo prižiūrėkite plaukus kaip įprastai – palepinkite jūsų plaukams tinkamu balzamu arba kauke, plaukų aliejuku.

„Siberica“ plaukų priežiūros priemonės / Gamintojo nuotr.

Natūralus šaltalankių aliejus – jūsų plaukų grožiui

Profesionalios plaukų ir kūno priežiūros serijos „Oblepikha Siberica Professional“ pagrindą sudaro unikalus ir brangus ingredientas – Altajaus šaltalankis. Ši uoga vienas iš vertingiausių vitaminų, nepakeičiamų aminorūgščių, taip pat polinesočiųjų riebalų rūgščių – omega 3, 6, 9 ir retos omega 7 rūgšties šaltinis.

„Natura Siberica“ specialistai kruopščiai išnagrinėjo daugybę šaltalankio rūšių visame pasaulyje ir atrinko patį naudingiausią ir labiausiai praturtintą gyvybiškai svarbiomis ir biologiškai veikliomis medžiagomis – Altajaus šaltalankį. Augdamas atšiauriame ir šaltame klimate šios rūšies šaltalankis įgauna adaptogeninių savybių, kurios padeda išsaugoti mūsų grožį. Altajaus šaltalankio aliejus tinka kūno ir veido odos, plaukų priežiūrai. Visų „Oblepikha Siberica Professional“ serijos priemonių sudėtyje esantis Altajaus šaltalankis turi didelį karotinoidų kiekį, kvapnus aliejus išgautas šalto spaudimo būdu iš rankomis rinktų uogų minkštimo.

Ryškiai oranžinės šaltalankių uogos – pažįstamos turbūt kiekvienam iš mūsų ir žinomos kaip nuostabi ir labai sveika rudens dovana mūsų grožiui. Jos naudajamos daugelyje sričių, viena iš jų – kosmetikos pramonė, kur yra itin vertinamos vertingos šaltalankių uogų savybės. Jose yra daugybė maistingųjų medžiagų, kurios reikalingos plaukams ir odai – stiprina jų šaknis, oda įgauna gražią spalvą, elastingumą.

Visų šios serijos kūno ir plaukų priežiūros priemonių sudėtyje yra šaltalankio aliejus, natūralių ingredientų, taip pat aktyvių komponentų, kurie dažniausiai yra naudojami profesionaliose plaukų priežiūros priemonėse ir kurių dėka pasiekiami geri rezultatai. Būtent tuo ir skiriasi nauja kosmetikos serija „Natura Siberica“. Priemonėse nėra parabenų, SLS.

Priemonės / Gamintojo nuotr.

Šveitiklis galvos odai visų tipų plaukams

Trigubo poveikio intensyvus šveitiklis giliai išvalo galvos odą, stabdo plaukų slinkimą, gerina kraujotaką, valo ir siaurina odos porų dydį, mažina riebalų išsiskyrimą, šalina pleiskanas, subalansuoja drėgmės pusiausvyrą ir stiprina plaukus.

Šampūnas su šaltalankiu normaliems ir riebiems plaukams

Giliai išvalo ir atgaivina plaukus ir galvos odą, patikimai nuplauna plaukų formavimo priemonių likučius, maitina ir stiprina plauko svogūnėlį. Atstato vidinę ir išorinę plaukų struktūrą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, šalina pleiskanas, gerina galvos odos kraujotaką. Eektyviai atkuria plaukų struktūrą, stabdo slinkimą, skatina naujų plaukų augimą.

Kaukė / Gamintojo nuotr.

Kaukė pažeistiems plaukams

Atstato stipriai pažeistų plaukų struktūrą ir apsaugo nuo temperatūros poveikio karšto modeliavimo metu. Idealiai tinka nepaklusnių, dažytų, sruogelėmis šviesintų plaukų priežiūrai. Kaukė įsiskverbia į kiekvieną plauką, drėkina jį, praturtina maistingais elementais, grąžina sveikatą ir stiprumą. Plaukai tampa akivaizdžiai elastingesni ir paklusnesni.

Šių priemonių galima įsigyti ir internete, adresu www.eshop.elevita.lt