Grožio formulė pagal Karoliną Meschino: štai kodėl ji niekada nenaudoja rankšluosčio

Karolina Meschino / Tomo Kaunecko nuotr.
Karolina Meschino / Tomo Kaunecko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-08 09:21
AA

Gražuolė socialinių tinklų žvaigždė Karolina MESCHINO (22) akimirksniu įvardija tai, kas jos veido odai teikia didžiausią naudą.

Jai nusausinti niekada nenaudoja... rankšluosčio! Tik popierines kosmetines servetėles.

Nustebinai. Ir kodėl gi?

Ant rankšluosčio kaupiasi begalė bakterijų, todėl laikantis higienos reikalavimų jį reikėtų skalbti kasdien. Todėl pradėjau naudoti popierines servetėlės ir tikrai pastebėjau pokyčius: veido oda tapo lygesnė. Niekada neturėjau daug problemų su oda, bet poros kimšdavosi labiau, atsirasdavo bėrimų, pavienių spuogelių, dabar jau keleri metai viskas susitvarkę.

„Chanel Hydra Beauty“ veido serumas ir drėkinamasis kremas – vienareikšmiškai svarbiausios mano odos priežiūros priemonės. Patinka tekstūra, kvapas ir poveikis, todėl jau trejus metus jų nekeičiu. Makiažą kruopščiai nuplaunu „Bioderma“ veido prausikliu. Išbandžiau „Clarisonic“ veido šveitiklį, bet naudoju jį retai ir tik žiemos sezonu, nes vasarą nesinori nušveisti įdegio. Labai mėgstu veido pilingus, kaukes, todėl mielai jas darau namuose ir išbandau vis naujas. Reguliariai susitvarkau nagus, antakius, pakerpu plaukus. Jeigu pasitaiko koks renginys ar šventė, mėgstu pasidaryti makiažą „Make My Day“ vizažo studijoje.

Užaugau itališkoje šeimoje, kasdien nuo vaikystės virtuvėje mačiau makaronus, picas, lazaniją, todėl man ir dabar to atsisakyti neįmanoma!

Gražūs plaukai – kiekvienos merginos puošmena. Kaip prižiūri savuosius?

Galiu į gatvę išeiti be lašo makiažo, bet plaukai visada turi būti švarūs ir prižiūrėti. Per daug priemonių jiems nenaudoju: „Kevin Murphy“ šampūną ir balzamą, makadamijų aliejų. Yra dvi taisyklės, kad plaukai žvilgėtų ir atrodytų sveikai: kas du mėnesius pakirpti galiukus ir kuo daugiau drėkinti. Manieji visada buvo ilgi, žemiau šonkaulių, bet, prieš dvejus metus sugalvojusi nušviesinti, smarkiai pabloginau plaukų būklę. Praeitą rudenį priėmiau drastišką sprendimą – nurėžti juos iki pažastų. Nuo tada pasižadėjau lepinti savo trumpas kasas ir visiškai atsisakiau karštų formavimo priemonių, ėmiau rečiau plauti galvą. Jeigu noriu garbanų, naudoju suktukus arba kojines – sruogas suku ant jų ir stengiuosi kuo dažniau tepti galiukus aliejukais.

Ar per trejus studijų metus Milane atradai kosmetikos produktų, kuriuos labai pamėgai, o Lietuvoje jų tiesiog nėra?

Taip! Nerealų „Klorane“ sausą šampūną tamsiems plaukams, Lietuvoje jį atradau tik dabar. Gali savaitę būti neplovusi galvos, o plaukai vis tiek žvilgės ir nebus prilipę. Juokais sakau: labai gerai, kad Lietuvoje nėra tokių kosmetikos parduotuvių kaip „Sephora“ ir „Kiko“, nes gyvendama Italijoje ir žinodama, jog už kelių dienų ten eisiu pirkti blakstienų tušo, taupydavau pinigus. Užėjus į tokias vietas neįmanoma neištuštinti piniginės – makiažo mylėtojos mane supras (nusijuokia).

Nėra taip, kad stengiuosi labai atidžiai sekti grožio naujienas – man taip išeina savaime, nes Milane studijavau madas, todėl visada atrodė, kad šiuo klausimu už kitus esu toliau priekyje. Keisti įvaizdį man patinka, nebijau eksperimentų nei su drabužiais, nei su kosmetika.

Tavo kosmetikos krepšelyje visada galima rasti...

...„Face“ birią pudrą, kuri išlaiko mano veidą matinį visą dieną, „Chanel Vitalumière Aqua“ lengvos tekstūros kreminę pudrą ir „Givenchy Terracotta“ veido bronzantą – šių priemonių nekeičiu nuo 16 metų, kai tik pradėjau dažytis. O toliau... Turiu super paslaptį, ką naudoju lūpoms, bet dabar ją išduosiu – būkime visos gražios! Negaliu gyventi be „Make Up Forever“ 1C ir 3C lūpų pieštukų. Jie labai gerai laikosi, su jais gali visiškai išeiti iš lūpų kontūrų ir nusipiešti kokio tik nori dydžio lūpas. Blakstienų tušą renkuosi „Kiko“, highlighter’is – „Make Up Forever“, mėgstamiausi kasdieniai auksiniai akių šešėliai – „Sephora“.

O mano visi pamėgti kvepalai – itin saldūs! Gaivūs, vaisiniai, braškiniai, todėl negaliu nustoti naudoti „Victoria’s Secret“ produktų, bet pastaruosius porą metų ne kartą pirkau ir „Prada Candy“, „YSL Black Opium“ aromatus.

Turi gražią figūrą. Tokia ji – be didelių pastangų?

Šiuo klausimu galėčiau parašyti knygą. Užaugau itališkoje šeimoje, kasdien nuo vaikystės virtuvėje mačiau makaronus, picas, lazaniją, todėl man ir dabar to atsisakyti neįmanoma! Esu priklausoma nuo italų virtuvės ir miltinių produktų. O baisiausia, kad prieš dvejus metus sužinojau, jog mano organizmas netoleruoja glitimo! Tačiau, užuot nustojusi valgyti, ko negaliu, pradėjau gerti tabletes nuo tų netoleravimų, kad tik visko galėčiau skanauti. Dėl figūros per daug nesijaudinu, esu jauna, svarbu, draugas myli tokią, kokia esu, ir džiaugiuosi, kad užsimaniusi nesunkiai numetu nereikalingus kilogramus. Kelias dienas nevalgau po šeštos valandos vakaro, atsisakau riebių ir miltinių produktų, valgau daug baltymų turinčio maisto, grikių, daržovių, ir man lengvai nukrinta 3 kilogramai. Stengiuosi daug judėti, nes sporto salės nelabai mėgstu. Žinau, kad labiau užsiimdama savimi galėčiau atrodyti dešimt kartų geriau, bet aš nuoširdžiai per daug mėgstu skaniai pavalgyti!

Penkios grožio būtinybės:

1. Švari oda ir plaukai.

2. Blakstienų tušas.

3. Lūpų balzamas arba blizgis.

4. Miegas.

5. Šypsena.