Ilgus metus gyvavęs mitas, kad operos dainininkai turi būti stori, kitaip neištrauks arijų, operos solistei Kristinai ZMAILAITEI (42) sukelia juoką: „Bet juk ne lašiniai dainuoja! Gal tik su amžiumi, sulėtėjus medžiagų apykaitai, kaip daugelis – ir dainininkai pastambėja.“
- Garsai viską išduoda: ką kameroms nematant duše veikė „2 Barų“ pora Žygis ir Gabija?
- Deimantė Andriuškaitė sutiko „karštąjį milijonierių“ Gianlucą Vacchi
- Aleksandras Pogrebnojus apie DIOR ir jo kolekcijos panašumus: „Jų asistentai labai gabūs ir sugeba mikliai naršyti socialiniuose tinkluose“
- Kosmetologė kalba apie žiaurią tikrovę: merginos, sužalotomis lūpomis, į jos kabinetą užsuka dažnai
- „Loftas Fest“ skelbia pagrindines festivalio žvaigždes ir bilietų prekybos pradžią
Jūsų lieknos figūros paslaptys – dietos? Sportas?
Ko nors ypatingo nedarau – matyt, nulėmė genetika. Žinoma, labai svarbu mityba – maitinamės ne taip, kaip ankstesnių kartų lietuviai: valgome daugiau vaisių, daržovių, atsisakėme riebių produktų. Labai savęs neribojame, bet žiūrime, ką valgome. O geriausias trenažas – namų ruoša (nusijuokia). Gyvendamas nuosavame name, kol sutvarkai visus kampus, sodą, dabar – nukasi sniegą – puikiai pasportuoji. Kartais darau specialią mankštelę, bet poreikio vaikščioti į sporto klubus nėra. Kai kas mėgsta būti tarp žmonių – lankytis sporto klubuose, pasirodyti patys, į kitus pažiūrėti. Aš esu vienišė ir man nelabai patinka masiniai susibūrimai, kai pagal muziką komanduoja: „Viens, du, trys, opa, lenkiamės visi kartu...“ Nors jau pasvarstau, kad gal reikėtų – ne dėl figūros, bet dėl to, kad apskritai su metais, lėtėjant medžiagų apykaitai, sportas – į naudą.
Tai gal masažus darotės, naudojate liaudiškas priemones?
Pasilepinu masažais. Mėgstame vieną liaudišką priemonę, ypač šaltuoju metų laiku, – pirtį. Labai gerai detoksikuoja kūną: išsitepame medumi su druska, išsikaitiname – net jaučiame, kaip iš organizmo išsivalo šlakai. Kartais nuvykstame į senovinę kaimišką pirtį prie Trakų, ant gultų išsikaitiname, išsiperiame vantomis, o paskui tiesiai į eketę šokame. Iš kitų liaudiškų priemonių – kartais pasidarau kavos tirščių pilingą, kai ateina vasara, ant veido užsidedu ir agurką, ir braškę iš savo sodo, bet tai – pasilepinimas. Labiau pasitikiu profesionalams skirta kosmetika – juk ji laboratorijose sukurta, kad oda geriausiai pasisavintų.
Esate dažna kosmetologijos salonų lankytoja?
Nesu tokių salonų liūtė, bet grožio salone ir estetikos centre „Okeanija“ kartą per mėnesį ar pusantro apsilankau. Ten dirba tikri profesionalai – atgaivina odą, padaro masažą. Tiesiog gera pailsėti, pasilepinti.
Kokie jūsų rytmečio ritualai?
Atsikėlusi išgeriu stiklinę drungno vandens su citrina – organizmas tiesiog užsikuria. Visuomet veidą ir kaklą nuplaunu lediniu vandeniu, tuomet gal 10 minučių skiriu veido priežiūrai: tonikas, serumas, drėkinamasis kremas – per daug metų atsirinkau, kas mano odai geriausiai tinka. Nuo ankstyvo amžiaus pradėjau naudoti geros kokybės kremus – susitaupydavau pinigėlių ir leisdavau sau nusipirkti, ir tikrai ne iš kioskelių. Juk kremas veidui – kaip maistas organizmui. Anksčiau naudodavau „Lancôme“, amerikietišką „Clarence“. Dabar – profesionalams skirtą prancūzų kosmetikos linijos „Vie Collection“ serumą, veido ir paakių kremus.
Stengiuosi sekti informaciją apie kosmetikos priemones, kruopščiai jas atsirinkti – nemėgstu sintetiškai parfumuotų. Atradau „My.Organics“ produktų liniją su natūraliais kvapais, be alergizuojančių sulfatų – kūno želę, pienelius, šampūnus. Visa šeima naudojame. Kadangi tenka plaukus „pakankinti“, naudoju „Nioxin“, „Joico“, „Kérastase“ šampūnus, balzamus, retkarčiais užtepu kaukę. Tačiau dažniausiai kirpėja įvertina plaukų būklę, pastiprina profesionalams skirtomis maitinančiomis kaukėmis.
Ar kasdien, kai nereikia eiti į sceną, darotės makiažą?
Minimalų: ant drėkinamojo kremo užtepu labai lengvos tekstūros „Dior Diorskin Nude Air Serum Foundation“ kreminę pudrą, padažau blakstienas, pieštuku kiek paryškinu akis. Ir dekoratyvinę kosmetiką renkuosi kokybišką: nuo senų laikų – kompaktinę pudrą „Dior“, akių tušą – „Lancôme“, „Yves Saint-Laurent“, šešėlius – „Guerlain“, „Yves Saint-Laurent“, „Dior“ – juk kartais užsinori ne firmos, ne spalvos, o pačios pakuotės dizaino. Lūpų dažus mėgstu „Dior“, ką tik nusipirkau lūpas labai minkštinantį, saugantį, žiemai tinkantį „Yves Saint-Laurent“.
Nagus tvarkotės pati ar patikite profesionalams?
Nemoku susitvarkyti pati – einu pas profesionales. Kai ilgesnis koncertų periodas – pasidarau vadinamąjį ilgalaikį lakavimą. Bet jaučiu, kad jis nėra gerai mano nagams, tad po turų leidžiu jiems pailsėti, palakuoju, kaip vadinu, vaistukais – atkuriamaisiais lako pagrindais.
Ar jums svarbūs kvepalai?
Labai! Dievinu kvepalus – ir kūno, ir namų. Atradau natūralias – pagamintas iš tikro vaško ir aliejų – žvakes „Parks London“. Uždegi ir net jauti, kaip aromatas tiesiog dezinfekuoja namus. Patinka kvepalai su charakteriu, stiprūs – gal kad pati esu stipri. Mėgstu šiek tiek salstelėjusius, bet ne per saldžius, kartasi su rytietišku prieskoniu – tokį mišinį tarp klasikos ir rytietiškų aromatų. Kvepalus skirstau pagal metų laikus: kai labai šalta, patinka rytietiški, vasarą noris lengvesnių, gaivesnių, su charakteriu, bet ne gėlių, vaisių, agurkų aromato. Žinoma, juos skirstau į dieninius, vakarinius ar proginius. Šiuo metu kvepinuosi „Red Musc Eau de Parfum by Mad et Len“, „Amouage Epic“, „Brecourt Harâm“.
5 grožio būtinybės:
1. Kas rytą veidui – šaltas vanduo ir serumas bei drėkinamasis kremas.
2. Stiklinė drungno vandens su citrina ir medumi.
3. Kokybiškos, odai tinkančios puoselėjimo priemonės ir dekoratyvinė kosmetika.
4. Pirtis.
5. Meilė gyvenimui ir šeimai.