Grupė „2 Karolis ir Donatas“ dalijasi ilgai kurta premjera: K.Akulavičiui šventė – dviguba

„2 Karolis ir Donatas“, Karolis Akulavičius su žmona / Asmeninio archyvo nuotr.
„2 Karolis ir Donatas“, Karolis Akulavičius su žmona / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-30 14:28
AA

Grupė „2 Karolis ir Donatas“, kurią sudaro Karolis Akulavičius ir Donatas Balvočius, vasarą pasitinka su nuotaikinga premjera. Nauja dueto daina pasirodė vienam iš jo narių ypatingą dieną.

Grupė „2 Karolis ir Donatas“ gerbėjams ką tik paruošė dovaną – pristatė naują dainą „Prisiminimai“, kuriai žodžius ir muziką sukūrė Viktorija Rupeikytė. Kartu su kūriniu pasirodė ir jo vaizdo klipas.

„Artimiausi draugai, patys ištikimiausi ir labiausiai įkvepiantys fanai yra tie žmonės, su kuriais gimsta prisiminimai. Ant nosies vasara, kurios metu patirsime galybę nerealių akimirkų, ir nepastebėsim, kaip šios virs neįkainojamais prisiminimais. Leidžiam „Prisiminimai“ visu garsu, dalinamės su kitais ir pasitinkam patį gražiausią metų laiką“, – pristatydamas savo ir kolegos Donato Balvočiaus premjerą, feisbuke rašė dueto narys Karolis Akulavičius.

Pasidalinę vaizdo klipu, atlikėjai plačiau papasakojo apie dainos idėją: „Prisiminimai nuspalvina mūsų gyvenimus. Nešiojamės vieni kitus mintyse, o susitikę, pasidalinam tomis bendromis spalvomis ir prisimenam, kad būdami kartu piešiam nerealiausius gyvenimo paveikslus. Draugai, džiaugiamės galėdami pasidalinti nauju vasaros hitu! Tegul ateinanti vasara apdovanoja mus prisiminimais!“

Įvertinkite:

Kūrinys „Prisiminimai“ dienos šviesą išvydo Karoliui ypatingą pirmadienį – gegužės 29-ąją jis švenčia savo gimtadienį.

„Kai dviguba šventė, tie pirmadieniai ne tokie jau ir sunkūs!

Šiandien man yra ypatinga diena – švenčiu dar vienus savo gyvenimo metus, ir ilgai kurtos dainos „Prisiminimai“ p r e m j e r ą !

Draugai, ačiū už visus Jūsų palinkėjimus ir už tai, kad prisiminėt!

Dėkingas iš visos širdies“, – socialiniuose tinkluose rašė K.Akulavičius, pasidalinęs romantiška akimirka su žmona.