Grupė „69 danguje”: „Jei nori ilgai išlikti drauge, reikia šiek tiek pasistengti“

69 danguje / Tomo Kaunecko nuotrauka
69 danguje / Tomo Kaunecko nuotrauka
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: Žmonės
2023-01-26 02:03
AA

Lietuvoje labai nedaug muzikos grupių, kurios gyvuotų dešimtmečius – ir sugebėtų visą laiką išlikti populiarios. „69 danguje“ – bene ryškiausias fenomenas, todėl pateko į 1000-ąjį žurnalo „Žmonės“ numerį. „Nuolat drauge koncertuodamos net nepastebėjome, kaip tie devyniolika metų prabėgo“, – pačios stebisi grupės narės Karina KRYSKO (41), Nijolė PAREIGYTĖ-RUKAITIENĖ (38) ir Ingrida MARTINKĖNAITĖ (44). Nuotraukoje trūksta tik Godos Alijevos (36) – ji šiuo metu išvykusi.

Kaip šeima. Reta muzikos grupė išyra dėl to, kad žmonės nebenori jos klausytis: dažniausiai ją suardo vidiniai konfliktai ir išsiskyrę gyvenimo keliai. Tačiau moteriškos „69 danguje“ kompanijos per tiek laiko nesuardė niekas – nei mergaitiškos dramos dėl mylimųjų, nei vienas po kito gimę vaikai, nei skirtingi miestai.

„Jei nori išlikti drauge, turi šiek tiek pasistengti, – svarsto Ingrida. – Nusileisti, suprasti kitą, ieškoti kompromisų. Tarp mūsų kaip šeimoje: svarbiausia – pagarba viena kitai. Meilė kartais gali praeiti, bet pagarba visada lieka... Žinome viena kitos paslaptis, kaprizus, vien iš žvilgsnio matome, kas kuriai nepatinka, – net žodžių nereikia.“

Visos „šeškės“, be grupės, turi ir kitos veiklos. Karina yra Kauno muzikinio teatro solistė, Nijolė – populiari