Grupė „Elnio rago miškas“ pristato vaizdo klipą: „Tai mūsų pačių nuovargio išgyvenimas“

Elnio Rago Miškas / Asmeninio archyvo nuotr.
Elnio Rago Miškas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-28 13:45
AA

Alternatyvaus roko grupė „Elnio rago miškas“ pristatė naują vaizdo klipą singlui „Nemiga“ iš balandį pasirodžiusio minialbumo „Daugiau šviesos“. Kaip teigia grupės nariai, šis vaizdo klipas, kaip ir visas albumas, yra tarsi postūmis atrasti šviesiąją pusę.

„Nemiga“ – įvairiapusiškas kūrinys. Jame susipina subtilus tekstas, trankūs garsai ir šiek tiek mistiškas skambesys. Tai daina skirta kiekvienai nerimastingai sielai, kovojančiai su savo vidiniais demonais ne tik dieną, bet ir nakčia, tai mūsų pačių nuovargio išgyvenimas ir garsus jo perteikimas į viešumą“, – sako grupės vokalistas Žilvinas Ališauskas.

Jo teigimu, „Nemiga“, ko gero, sunkiausiai skambanti daina iš balandį pasirodžiusio trečiojo grupės studijinio albumo, tačiau vis tiek išlaikanti besikartojantį viltingą skambesį.

„Elnio rago miškas“ / Organizatorių nuotr.

„Visame albume nagrinėjame sapnų, savęs ieškojimo temas. Stengiamės paraginti mūsų klausytojus kiekvienoje dienoje atrasti šviesiąją pusę“, – dalijosi Ž.Ališauskas.

Grupė „Elnio rago miškas“ – tai tarp postroko ir psichodelikos garsų klajojantis kolektyvas, kuris savo veiklą tęsia jau nuo 2016 m. Grupės kūryboje vienas kitą apžaidžiantis tekstas ir muzika kuria unikalų pasaulį, kupiną lengvos melancholijos ir ilgesio, bet taip pat paliekantis vietos ir viltingai šviesai.

Grupės kūrybiniame bagaže – trys studijiniai albumai – „Šamano Duktė“ (2018) ir ,,A Downbeat Dream“ (2021) ir mini albumas „Daugiau šviesos“ (2023).

„Elnio rago miškas“ taip pat kviečia kūrinį „Nemiga“ išgirsti ir artimiausiame savo koncerte, kuris įvyks jau rugpjūčio 31 d., menų fabrike „Loftas“.

Vaizdo klipą „Nemiga“ galite išvysti čia: