Grupė „Homechestra“ pristato dainą apie įpročius: jais aplipę – atsikratome sunkiai

Grupė „Homechestra“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Savitos muzikos kūrėjai „Homechestra“ klausytojams paruošė dovaną. Visuomet stebinanti kūrybiškais sprendimais ir aktualiomis idėjomis grupė, šį kartą pristato kūrinį „Habits“ (liet. Įpročiai). Pasak atlikėjų, naujoji daina yra apie įpročius, kurių būna sunku atsikratyti.

„Įpročiai? Tas pats klaidingas žemėlapis skirtingiems keliams. Taip pat raminantis pastovumas žmogiškuose atsitiktinumuose. Įpročius formuojame, kad jie formuotų mus, tačiau sykį įpročiais aplipę – atsikratome jų sunkiai“, – apie naują kūrinį intriguojančiai pasakoja „Homechestra“ nariai.

Naujasis kūrinys išties intriguojantis, daug subtiliai perteiktų žmogui kasdieninių filosofinių ir buitinių klausimų. Tiesa, kūrinio „Habits“ pavadinimas atsikartos ir jau greitai dienos šviesą išvysiančiame albume.

Grupė „Homechestra“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Įpročius permąstom, nors akistatoje su jais pasijaučiame tarsi užlipę ant grėblio, kurį manėm saugiai pasidėję. Iš įpročio galvojam, vertinam, renkamės, elgiamės. Iš įpročio atsiduriam ten, kur jau buvom. Albumas „Habits“ – apie įpročių galią ir kylančią įtampą juos paleidžiant ar įgyjant. Apie įpročių suteikiamą laisvę ne veikti, o juos keisti. Tam, kad šie santykiai atsiskleistų, įpročius reikia užfiksuoti. Tą šiuo albumu ir atliksime. Iš įpročio groti“, – apie būsima albumą pasakoja atlikėjai.

Grupę be vokalistės Dominykos Kriščiūnaitės sudaro dar keturi nariai: Rokas Jasiūnas – bosinė gitara, Tomas Pauža – būgnai, Ignas Staškevičius – gitara, Pijus Ganusauskas – klavišai.

Šie atlikėjai klausytojams yra pažįstami ir iš ankstesnių muzikinių kelionių, vykusių su grupėmis „Pilnatys“ bei „Ministry of Echology“, „shishi“.

Jau birželio 11 dieną Vilniuje, „Opera Social House“, birželio 17 d. Zapyškyje, senojoje Zapyškio bažnyčioje, o liepos 1 d. Palūšėje, „Palūšės valtinėje“ įvyks albumo „Habits“ pristatymo koncertai. Bilietus į artėjančius koncertus platina Bilietai.lt ir „paysera tickets“.

Grupė „Homechestra“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Daug įvairių istorijų galėsite išgirsti – apie vorą, vidinio grožio procedūras, įpročius, jūrą, nostalgiją, praradimus, atradimus, apie pasiūlymus, kur galima nueiti, apie norą padėt kitiem, sau, apie slėpynes nuo savęs ir nuo kitų, bet slėptis ilgai nepavyksta ir nereikia. Apie grožį, liūdesį, meilę visiem ir viskam, apie priėmimą, apie prisiminimus. Apie pripratimą prie pasaulio, kuris žmonių „dėka“ nėra sąžiningas niekam“ – kviesdami į būsimus koncertus pasakoja kūrėjai.

Kviečiame įvertinti naujausią „Homechestra“ kūrinį „Habits“:

Skaitykite daugiau