Grupės DAR dešimtmečio jubiliejų vainikuoja uždeganti daina įsimylėjėliams – „Veža“

Grupė DAR / Ingos Balčiūnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Grupei DAR – jau dešimt! Per tą laiką į muzikinius vandenis „išplukdyta“ per 40 dainų, surengta apie 800 pasirodymų ir pradžiugintas nesuskaičiuojamas skaičius gerbėjų. Įsimintino jubiliejaus proga, grupė DAR savo ištikimiems klausytojams dovanoja naujausią savo kūrinį „Veža“. Išgirdus dainą ir pamačius pačių atlikėjų sukurtą ir iki smulkmenų apgalvotą vaizdo klipą, nelieka nieko kito, kaip pasakyti: „Veža“!

„Daina tarsi pasakoja dviejų įsimylėjusių porų istoriją, o ji – apie gražią meilę, aistrą, jausmą, kai įsimylėjusieji negali nei akimirkos būti atskirai“, – pasakoja dainos muzikos autorius Arvydas Martinėnas – Vudis.

„Meilė – pats tyriausias ir tikriausias jausmas, kurią linkiu visiems patirti, o patyrus – išsaugoti kuo ilgiau“, – linki kitas ilgametis grupės narys Algirdas Grūdinskis – Grūdas. Jam antrina ir grupės merginos:

„Pati daina apie tas pirmąsias emocijas, kai aplinkui niekas neegzistuoja – tik tas vienintelis žmogus“, – įsitikinusios Jovita ir Rūta. Atlikėjos džiaugiasi, kad teksto autoriui Pauliui Stalioniui puikiai pavyko perteikti įsimylėjimo būseną, kuria alsuoja visas kūrinys.

Grupė „Dar“ / Vilmanto Morkvėno nuotr.

Dainos apie gražią meilę dažniausia būna lyriškos, nostalgiškos ir lėtos, tačiau daina „Veža“ – išskirtinė: pati pradžia patiks romantikos ir lyriškų dainų mėgėjams, o vėliau uždegs visus ir taps tikru vakarėlių hitu! Grupės nariai džiaugiasi, kad kūrinys spinduliuoja pozityvią energiją:

„Tikime, kad iš dešimties suplanuotų mūsų koncertų po Lietuvą turo, skambant šiai dainai, visi šoks ir dainuos. Ji gimė su laimės ir džiaugsmo genu, kuris stipresnis už blogą orą ar slogią nuotaiką“, – įsitikinęs Vudis.

Ir nors tarpušvenčiu grupės DAR pasirodymų grafikas itin intensyvus, bet komanda itin atsakingai ruošiasi iš anksto suplanuotiems dešimtmečio turo koncertams, kuriuose nestigs ne tik uždegančių ir jau pamiltų dainų, bet ir garso bei šviesos efektų, dovanosiančių pačias geriausias emocijas.

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti naujausią grupės DAR darbą:

Grupės DAR koncertinio turo datos ir vietos: Vasario 9 – Tauragė, vasario 10 – Kaunas, vasario 17 – Rokiškis.

Skaitykite daugiau