Gydomosios ir mistinės sidabro galios
Visi gamtos turtai apdovanoti vienokia ar kitokia galia. Vienų ji stipresnė, kitų – silpnesnė, tačiau visi padeda esant įvairiems negalavimams arba tam tikrai dvasinei būsenai. Pasak tūkstantmečius skaičiuojančio ajurvedos mokslo, skirtingi metalai pasižymi labai stipriomis galiomis. Tereikia žinoti, kaip jomis pasinaudoti. Ką žinote apie sidabrą?
Senovės Indijoje buvo žinoma, kad neigiamą poveikį kūnui galima neutralizuoti į pagalbą pasitelkus tinkamos energijos metalą. Kiekvienas jų skleidžia elektromagnetines bangas ir veikia ląsteles bei giliuosius audinius. Visi švarūs metalai turi stiprią energiją ir tinka negalavimams įveikti.
Jau žiloje senovėje žmonės vandenį dezinfekuodavo sidabru – šventinant šulinius į juos būdavo įmetama sidabrinių monetų, vanduo būdavo laikomas sidabriniuose induose.
Sidabras labai naudingas esant širdies negalavimams, sutrikusiai kepenų ir blužnies veiklai atkurti. Padeda ugdyti valią ir ištvermę. Kaip pasitelkti sidabrą į pagalbą? Pasigaminkite sidabringo vandens. Tokių rekomendacijų pateikia ir ajurvedos mokslas, ir arabų alchemikų traktatai, ir senoji kinų medicina. Nemažai metalų įeina ir į homeopatinių vaistų sudėtį. Jau žiloje senovėje žmonės vandenį dezinfekuodavo sidabru – šventinant šulinius į juos būdavo įmetama sidabrinių monetų, vanduo būdavo laikomas sidabriniuose induose. Nepaneigta tai dar ir šiais laikais. Štai XIX a. mokslininkų pripažintos baktericidinės sidabro savybės, teigiama, kad šis metalas valo organizmą, saugo nuo uždegimų. Sidabras yra netoksiškas metalas, tad laikomas vandenyje papildo jį savo energija, kuri padeda žaizdoms greičiau gyti, stiprina imunitetą. Sidabro jonų veikiamos greitai dauginasi ir atsinaujina fibroblastinės ląstelės. Tai leidžia daryti išvadą, kad sidabro preparatai kada nors galės pasitarnauti ir gydant onkologines ligas. Sidabras saugo ir nuo infekcinių ligų, gerina regėjimą, naikina prakaito kvapą, kuris atsiranda dėl bakterijų poveikio.
Tinkamai rinkitės papuošalus
Magiškomis sidabro galiomis tikima nuo senų laikų, ne veltui iš jo buvo daromi papuošalai ir indai. Sidabras – Mėnulio metalas, atspindintis šio dangaus kūno savybes: gydomąją galią, apsaugą, užtarimą. Daugelis magiškų sidabro savybių yra paaiškinamos, dar daugiau jų vis dar neatskleista. Pavyzdžiui, kodėl nešiojamas sidabrinis papuošalas staiga patamsėja, o po kurio laiko atgauna savo tikrąjį blizgesį. Senovėje buvo laikoma, jei nešiojamas sidabras tamsėja, vadinasi, jį nešiojantį žmogų vargina tamsios mintys arba jis serga.
TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės dienų magija
Magijos tikslais sidabras naudojamas kaip apsauga nuo nužiūrėjimo. Tam galima nešioti sidabrinį pakabutį. Sidabras taip pat labai tinkama medžiaga amuletams gaminti, nors bet koks mėgstamas sidabrinis papuošalas gali tapti tokia apsauga. Ar žinote, kad papuošalai gali teikti apsaugą, pagalbą, gydyti? Todėl juos ir rinktis reikėtų ne atsitiktinai, bet itin atidžiai, pagal charakterio savybes ir sveikatos būklę. Juk neretai moteris sako jaučianti, kad, pavyzdžiui, auksas – ne jai. O sidabras tiesiog limpa. Taip yra todėl, kad metalai skiriasi savo energinėmis savybėmis. Tačiau visada svarbiausia pajusti, ar šis papuošalas jums energiškai tinka.
- Sidabras mažina stresą, įtampą, saugo nuo infekcijų. Žmonėms, turintiems daugiau vyriškos energijos, tai yra aktyviems, emocingiems, garsiai kalbantiems ir daug gestikuliuojantiems, verčiau rinktis būtent sidabrinius papuošalus, nes jie slopina ir harmonizuoja.
- Šis metalas labai tinka ir jautriausiems Zodiako ženklams – Žuvims ir Vėžiams, nes veikia juos kaip apsauga. Kita vertus, sidabras nėra toks stiprus kaip auksas, todėl tinka ir jauniems žmonėms, nes neišbalansuoja jų emocijų, padeda subręsti asmenybei, numalšina įsiaudrinusius jausmus.
- Sidabras myli savo šeimininką ir nemėgsta jo keisti, todėl jeigu tinka, padeda ugdyti kantrybę, valią ir ištvermę. Organizme yra šiek tiek šio metalo. O jei jo stinga, gali norėtis saldumynų, pasireikšti išsiblaškymas. Sidabringas vanduo tokią padėtį padėtų ištaisyti. T
- aip pat labai svarbu, kad sidabrinis papuošalas derėtų su brangakmeniu. Puikūs yra sidabro ir ametisto, nefrito bei smaragdo derinys. O visiškai šis metalas netinka su briliantais, rubinais, špineliais.
Kaip pasigaminti sidabringo vandens?
Tai galima padaryti specialiais elektrolizeriais, kurie papildo vandenį teigiamų sidabro jonų, taip pat vandenį laikant sidabro induose. Sidabringo vandens poveikis priklauso nuo sidabro koncentracijos vandenyje. Kuo ji didesnė, tuo veiksmingesnis sidabringas vanduo. Silpnos koncentracijos šis vanduo yra skaidrus, beskonis ir bekvapis. Kai koncentracija didesnė, tampa pilkšvas, karstelėja.