Gytį Paškevičių sužavėjo šiauliečio kūryba

Gytis Paškevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Gytis Paškevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-27 11:42
AA

Beveik du mėnesius trukęs Gyčio Paškevičiaus konkursas sulaukė didžiulio dėmesio – atlikėjo gerbėjai viso atsiuntė arti 100 dainų melodijų ir tekstų. Intensyviai koncertiniam turui besiruošiantis muzikantas tikina, kad išrinkti nugalėtoją buvo beprotiškai sunku, bet viską atidžiai išklausęs ir perskaitęs Gytis Paškevičius priėmė sprendimą. Atlikėjas praneša, kad pergalės vainiką uždėti galime šiauliečiui.

„Vis negaliu atsistebėti, kiek daug dainų melodijų ir tekstų sulaukiau. Sukurti dainą tikrai nėra lengva – savo kailiu patyriau (juokiasi). Sakau nuoširdžiausią ačiū visiems konkurso dalyviams – Jūsų tekstai ir melodijos mane įkvėpė ir privertė daug šypsotis“, - įspūdžiais apie konkursą dalinasi Gytis Paškevičius.

Paklaustas, kokie buvo pagrindiniai dainos nugalėtojo atrinkimo kriterijai, dainininkas sako, jog svarbiausia buvo tai, kad daina tiktų stilistiškai artėjančio rudeninio koncertinio turo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ kontekste.

„Nors pradinė idėja buvo kūrinį sudainuoti koncertinio turo metu, išgirdęs šiauliečio Arvydo Jonušo sukurtą melodiją, nusprendžiau, kad šią dainą įrašysiu ir į albumą. Žinoma, dar reikia sukurti tekstą – šį darbą paliksiu profesionalams“, - nugalėtoją atskleidė Gytis Paškevičius.

Žiniasklaidos pramintas Lietuvos muzikos seru muzikantas teigia, kad jam atsiųsta žmonių kūryba niekur nedings. Ateityje jis planuoja šią medžiagą panaudoti, tad kartu su gerbėjais sukurtų dainų gali būti ir daugiau.