Gyvenimo ritmą pakeitusi Jazzu: kodėl atsisakė vakarėlių ir apie bendrą svajonę su mylimuoju Donatu

Justė Arlauskaitė-Jazzu su mylimuoju Donatu / Fotobanko nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu su mylimuoju Donatu / Fotobanko nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: 15min
2022-06-29 20:03
AA

Scenos diva Justė Arlauskaitė-Jazzu per savo karjerą surengė begalės įspūdingų koncertų, kuriuose skambėjo jos garsiausi hitai. Visgi, dabar atlikėja stengiasi pristabdyti ne tik save, bet ir gyvenimo ritmą. Pakeitusi režimą ir atradusi vidinę ramybę, atlikėja pasakoja apie naują etapą ir svajones.

Kaip visada ryški Justė Arlauskaitė-Jazzu neseniai apsilankė 15min studijoje, kur pristatė naujausią singlą „Mėnulio šviesoje“. Pokalbio metu atlikėja taip pat pasidalijo svajonėmis apie ateities keliones kemperiu po Europą su mylimuoju Donatu bei atskleidė, kokią naudą jos „visiems kūnams“ turėjo sudarytas režimas.

15min studijoje kalbėdama apie naujausią dainą ir artėjančius koncertus, kurių nusimato visą vasarą, Justė Arlauskaitė-Jazzu buvo nusiteikusi pozityviai. „Koncertuoju vis rečiau. Koncertai didėja, o jų skaičius mažėja“, – šypsojosi ji.

Naujausia Jazzu daina „Mėnulio šviesoje“:

Gyventi pradėjo pagal režimą – jau pastebėjo to teikiamą naudą

Likus kelioms dienoms iki apsilankymo 15min studijoje, atlikėja savo socialiniuose tinkluose skelbė, kad po koncerto keliauja į namus, nes laikosi režimo. Paklausus, kas paskatino jo imtis, atlikėja atskleidė, jog pagrindinės priežastys buvo patirtis ir sveikata. Be to, ji pasamprotavo apie nelengvą darbą scenoje.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Patirtį reikėjo išmokti suvaldyti, o sveikata, būna, sugriūna. Žmonėms atrodo, kad scena visada tik fejerverkai ir geros emocijos. Iš tikrųjų yra daugybė dalykų, kuriuos veiki iki tol, kol lipi į sceną. Tai kartais išvargina. Mano darbas vis dėlto labai siejasi su emocijomis, kurios labai atliepia psichologiškai ir fiziškai.

Paskatino atsigręžimas į patirtį, kiek aš jos sukaupusi, atsigręžimas į savo kūną. Sakiau sau – palauk, gi dabar galima eiti miegoti, o ne šampano gerti, ar ne?“ – kalbėdama su 15min juokėsi Justė.

Atlikėja atrado ir įvairių būdų, kaip atsipalaiduoti ir neiti švęsti iki ryto. Moteris teigė jaučianti, kad kuo toliau, tuo labiau norisi vienatvės, tylos ir miško.

„Į tą būseną ėjau jau daug metų, gal šešerius. Dabar pagaliau ne tik noras yra, bet pavyksta ir praktiškai. Kartais išeina sunkiai – vakar grįžau iš koncerto, atrodė, kad iš karto eisiu miegoti. Bet ne, buvau išalkusi, todėl dar pavalgiau, o vėliau sugalvojau naują priedainį, tai sėdau prie pianino. Dar vėliau pagalvojau, kad reiktų paskaityti knygą, nes jau praleidau daug puslapių. Ir žiūriu – jau pusė keturių.

Vis dėlto kuo toliau, tuo labiau man pavyksta tą režimą sukontroliuoti. Tas man labai patinka. Niekada negalvojau, kad kada gyvenime taip pasakysiu, bet man patinka režimas“, – 15min studijoje atviravo žinoma dainininkė.

Jazzu koncertas Londone / Wacky events nuotr.

Režimo pasekmės, anot Justės, jaučiasi visais aspektais, tiek fiziniame, tiek psichologiniame lygmenyje. Ji palygino save praeityje ir dabartyje – anot pašnekovės, jaučiasi ramesnė.

„Režimo nauda juntama visuose gyvenimo sluoksniuose, dimensijose. Visuose kūnuose jaučiu didelį pasikeitimą. Esu kur kas ramesnė, taikesnė, tokioje nuolatinėje meditacijoje, Zen būsenoje. Išvesti iš kantrybės manęs dabar beveik neįmanoma. Dingo dirglumas, geriau miegu. Kai rūpiniesi savimi iš tikrųjų, o ne tik garsiai šneki, kad tą darai, tai tie pasikeitimai būna labai ryškūs.

Fizinis pasikeitimas buvo tas, kad ėmiau gauti labai daug komplimentų. Supratau, kad kažką darau gerai. Ir, aišku, pats jausmas kasdienybėje. Kai atsikeli ir nebegalvoji, kad greičiau praeitų ta diena, o atvirkščiai – svarstai, kad nuveiksi tą ir aną, viskas patinka. Nesakau, kad nebūna žmogiškų duobių, nes būna, ir tai yra normalu, bet tiesiog aš su jomis nebekovoju, o sėdžiu ir analizuoju.

Emocijų analizavimas galbūt kažkam skamba šiek tiek infantiliai, bet aš rašausi savo emocijas, jas analizuoju ir daug metų mokausi jas ir savo mintis valdyti. Labai tikiu, kad mes patys esame refleksija į tai, ką gauname iš Visatos“, – savo patirtimi dalijosi Jazzu.

Svajoja apie ateities kelionę po Europą kemperiu

Neseniai Justė su mylimuoju Donatu grįžo iš ilgos kelionės po Ameriką. Šiuo metu ji, kaip teigė, labai pasiilgusi Europos. Planuose netgi yra mintis kartu su mylimuoju Donatu keliauti po žemyną kemperiu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas / „Facebook“ nuotr.

„Į Filipinus grįžtame kiekvienais metais, išskyrus karantino laikotarpį. Dabar labai pasiilgau Europos. Vasarą niekur keliauti iš Lietuvos nesinori, nes vasarą ji nuostabi. Šiuo metų laiku arčiausiai keliauju iki scenos, o toliausiai – iki sodybos arba jūros. Man to visiškai pakanka.

O rudeniop norėčiau pakeliauti po Europą, ką dariau labai seniai, nes dažniausiai skrendu su visokiais darbais – dėl koncertų, įrašų ar panašiai. Su Donatu turime seną svajonę nusipirkti kemperį ir dviese sau išvažiuoti kur nors.

Labai pasiilgau Šveicarijos, Ispanijos, Portugalijos. Manau, kad pats laikas apsilankyti, na, bet palikime visa tai po koncertų. Galiu planuoti, ką tik noriu, bet geriau kartais tiesiog pasiduoti Visatos vedimui“, – svajonėmis 15min studijoje dalijosi J.Arlauskaitė.

Visas pokalbis su atlikėja:

Fotogalerija:

Justė Arlauskaitė-Jazzu (118 nuotr.)
+112