M.A.M.A ceremonijos vedėja tapusi Jazzu: „Dėl jaudulio savaitę nemiegojau“

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Tomas Sinickis / Teodoro Biliūno nuotr.
Žmonės.lt, 15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje griaudėjo kasmetinė M.A.M.A apdovanojimai. Likus vos porai valandų iki ceremonijos didžiulis veiksmas vyko renginio užkulisiuose, kur nusidriekė raudonasis kilimas. Juo žengė ir dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Šiemet jai teko neeilinis vaidmuo – kartu su Tomu Sinickiu ji tapo M.A.M.A apdovanojimų vedėja. 

Likus vos porai valandų iki renginio J.Arlauskaitė-Jazzu neslėpė jaudulio.

„Ir rankos, ir kojos dreba, dėl jaudulio savaitę nemiegojau, tiek pat laiko nevalgiau. Dėl vieno nelabai gerai, dėl kito – labai gerai, nes visi kostiumėliai gula gražiau, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt juokėsi ji. – Svarbiausia, kas vyksta galvoje ir širdyje. Čia labai daug džiugesio, o su viskuo kitu susitvarkysiu.“

Paklausta, ar nesibaimino prie apdovanojimų vairo stoti su sarkastiškuoju T.Sinickiu, Jazzu tik nusijuokė: „Jei pati ieškočiau žodžio kišenėje, tuomet būtų dėl ko bijoti. O dabar tokia kompanija tik suteikia stiprybės. Nesu savo rogėse, tad  baisiau būtų čia likti vienai“, – sakė ji. 

„Iš tiesų, mūsų su Tomu chemija yra labai stipri, mes puikiai sutariame gyvenime, tai tikiuosi, kad taip viskas eisis ir ant scenos“, – Žmonės.lt pridūrė Justė. 

Tiesa, kalbėdama su 15min dar šyptelėjusi pridūrė: „Tikiuosi, kad jei bus kažkokių kliurkų, mums atleis, nes nesame profesionalūs vedėjai.“

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

J.Arlauskaitė-Jazzu į šių metų apdovanojimus atvyko pasipuošusi Sandros Šernės kostiumu.

„Bet tai ne vienintelis kostiumas, kurį šiandien vilkėsiu. Vakaro eigoje keisiu aprangas, kurių neišduosiu, o galiausiai pasipuošiu „MAS  924“ suknele“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo ji.

Tuo metu 15min paklausa apie mėgstamus atlikėjus, Justė patikino, kad jos namuose muzika skamba retai, o jei skamba, tai nebent klasikinė arba džiazas.

„Mano gyvenimas yra muzika – arba koncertuoju, arba repetuoju, arba įrašinėju. Tai jei dar grįžčiau namo ir klausyčiau ten muzikos, būtų šiek tiek per daug. Mano namuose dažniausiai vyrauja tyla, kas irgi yra muzika mano ausims“, – juokėsi atlikėja.

M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.

Visgi netrukus Jazzu atskleidė, kad jos pati mėgstamiausia lietuviška grupė yra „Hiperbolė“. „Labai noriu, kad jie atsikurtų, norėčiau sudainuoti su jais. Nors kol kas tai skamba kaip utopija, bet gal vieną dieną svajonė išsipildys“, – vylėsi Justė.

Nors muzika retai groja Jazzu namuose, ji dažnai skamba atlikėjos restorane „BasiBasi“ Anykščiuose.

„Mano prašymu ten dažniausiai groja džiazą, bet kartais užsikuria tokie vakarėliai, kad būna ir „Hiperbolė“, ir techno, ir senos geros dainos. Tiesa, nors prašau leisti džiazą, kartais kolektyvas leidžia tai, kas patinka jiems, bet neprieštarauju, nes pasaulis margas ir esu už tai, kad žmonės išsirinktų tai, kas artimiausia jų sielai“, – 15min pasakojo J.Arlauskaitė-Jazzu.

M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.

Jazzu šiemet stojo ne tik prie apdovanojimų vairo, ji buvo nominuota ir keturiose M.A.M.A kategorijose – „Metų atlikėjos“, „Metų koncertinės grupės“ „Metų dainos“ ir „Metų vaizdo klipo“. Paklausus, kuri nominacija jai svarbiausia, Justė teigė negalinti išskirti nė vienos. 

„Mane visos džiugina. Į muziką sudėjau visą širdį, tad džiugu, kad kūryba paliečia“, – kalbėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

Fotogalerijos:

Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225
M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Skaitykite daugiau