Havajuose gyvenanti Vaiva Rykštaitė – apie šeimą, sudėtingą pradžią svetur ir modelio darbą

Vaiva Rykštaitė su vyru Michael'u Winder'iu ir dukromis / Asmeninio albumo nuotr.
Vaiva Rykštaitė su vyru Michael'u Winder'iu ir dukromis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-19 15:43
AA

Su lietuvių itin mėgstama rašytoja Vaiva Rykštaite „Delfi TV“ laidos „Kasdienybės herojai“ komanda susitiko Kauno senamiestyje, Daukšos gatvėje. Ji yra ketvirtos kartos kaunietė ir šioje gatvėje prabėgo jos vaikystė. Dabar kaskart sugrįžusi iš Havajų, kur šiuo metu gyvena, ji čia atostogauja.

Socialiniuose tinkluose žinomą kūrėją sekantys jos gerbėjai neretai mano, kad lietuvė ištekėjo už turtingo amerikiečio, o išvykusi gyventi į Havajus mėgaujasi nerūpestinga kasdienybe. Tačiau pati 35-erių V.Rykštaitė su tokia nuomone nekovoja ir sako, jog visai neprieštarautų būti turtingo vyro žmona. Tiesa ta, kad šios istorijos herojės vyras Maikas yra virtuvės šefas ir Havajuos turi nedidelį restoraną.

„Jei atvirai, tekėjau iš reikalo. Antraip gal nebūčiau skubėjusi. Tuo metu mano vyras nebuvo turtingas ir pinigų visiškai neturėjo, o už vestuves sumokėjau pati. Vyras tik išsinuomavo kostiumą ir atskrido.

Vaiva Rykštaitė

Pradėję kartu gyventi miegojome ant pripučiamo čiužinio, nes neturėjome lovos ar pinigų benzinui. Turėjome tik vieną automobilį. Būdavo ir taip, kad nepakakdavo pinigų nuvažiuoti iki miesto. Dabar džiaugiuosi, kad jis daugiau uždirba ir mums gerai sekasi“, – „Delfi TV“ eteryje sakė pašnekovė.

Dar iki apsigyveno Havajuose Vaiva Milane dirbo modeliu, ištisus metus keliavo po Indiją, o baigusi filosofijos studijas Kaune, šešeriems metams išvyko į Londoną, kur pasirinko magistrantūros studijas, slaugė senelius ir sukūrė savo verslą.

Tiesa, nors ir dirbo modeliu, tipine gražuole V. Rykštaitės pavadinti nepavyks. Žinoma moteris neina iš proto dėl prabangių prekių ženklų, o karštomis vasaros dienomis mieliau renkasi lietuvių kurtus lininius drabužius.

Laidos herojė neslepia, kad po visų kelionių ir patirčių ji labai skiriasi nuo tos merginos, kokia kažkada buvo gyvendama Kaune. Dabar ji yra itin atsidavusi šeimai ir augina šešerių Žemyną bei trejų metų Indrają, o šiuo metu laukiasi trečiosios atžalos.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadienį 21:30 val.