Helovinui pasiruošta: ką baugiausią metų vakarą veiks žinomi žmonės?

Merūnas Vitulskis su vaikais, Dominykas Ježerys-OG Version ir Karolina Meschino, Iveta lukošiūtė su vyru Jenya ir vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Merūnas Vitulskis su vaikais, Dominykas Ježerys-OG Version ir Karolina Meschino, Iveta lukošiūtė su vyru Jenya ir vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-31 18:07
AA

Iš JAV į Lietuvą atkeliavusi šventė paskutinę spalio dieną džiugina ir garsias Lietuvos šeimas. Kas gi nenori pasilinksminti prieš Heloviną skaptuodamas moliūgus?

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino (25) ir reperis Dominykas Ježerys-OG Version (23) šventinį vakarą jaukiai leis su jos pusbroliu Frederico ir šio drauge.

„Labai mėgstu Heloviną. Mokykloje ne kartą esu laimėjusi geriausio kostiumo titulą, – sako Karolina. – O paauglystėje su jaunesniu broliu persirengdavome ir eidavome pas kaimynus prašyti pokšto arba saldainių. Niekada nepraleisdavau Helovino. Tačiau šį kartą viskas bus kitaip nei praėjusiais metais.

Su Dominyku jau skaptavome moliūgus, savaitgalį žiūrėsime filmus šventės tema ir pasigaminsime ką nors skanaus. Puikiai tiks ir moliūgų sriuba“, – atvirauja influencerė.

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys / Asmeninio albumo nuotrauka

Nuo 1997-ųjų Amerikoje gyvenančiai pasaulio sportinių šokių čempionei Ivetai Lukošiūtei (40) Helovinas – jokia naujiena. Dar pernai ji su sutuoktiniu meno mokytoju Jenya Raytsesu (43) ir jųdviejų sūnumi Vidu vaikštinėjo po apylinkes, rinkdami saldainius. O šiemet iš anksto surengė vakarėlį savo studijoje „Glow Dance & Art Academy“. Jame dalyvavo ir pati mažiausia šeimos narė: balandį gimusi dukrelė Ilana virto boruže.

Iveta Lukošiūtė / Ekaterinos Bogdanovos nuotrauka

Baigiantis spaliui linksmais moliūgų žibintais pasipuošia ir plastinės chirurgijos gydytojo Vyginto Kaikario (53) šeimos kiemas. „Skaptavau, pjausčiau ir aš, ir dukra Kristė su draugu. Net skaptavimo įrankius tam reikalui nusipirkome: kelias valandas veikė tikras darbščiųjų rankų būrelis, – juokiasi medikas. – O žmona Kristina buvo atsakinga už pietus su moliūgų patiekalais: virė sriubą, kepė blynus.“

 

Vygintas Kaikaris / Asmeninio albumo nuotrauka

Erika (32) ir Merūnas (37) Vitulskiai taip pat nepraleidžia progos atsipūsti ir drauge su visa šeima skobti moliūgų žibintus. Artėjant Helovinui Merūnas su sūnumis Ajumi (6) ir Herkus (4) traukia ieškoti didžiausių moliūgų. „Nors ir nepersirengiame, nekuriame kaukių bei kostiumų, moliūgams gražinti visuomet randame laiko. Tą daryti patinka visai šeimai“, – tikina Erika Vitulskienė.

Merūnas Vitulskis / Asmeninio albumo nuotrauka

Beata Nicholson džiaugiasi išskobusi moliūgą – iš masės bus galima pagaminti sriubos, o štai mažiesiems sūnums šis Helovino simbolis šiaip įdomus ir traukiantis dėmesį.

Žinomi žmonės švenčia Heloviną (14 nuotr.)
+8