Hilariai ir Alecui Baldwinams gimė septintas bendras vaikas: paviešino jo vaizdo įrašą

Alecas Baldwinas, Hilaria Baldwin / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Alecas Baldwinas, Hilaria Baldwin / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-25 15:23
AA

Alecas Baldwinas (64) jau gali didžiuotis būdamas net aštuonių vaikų tėvu. Aktoriaus ir jo žmonos Hilarios Baldwin (38) šeima vėl pagausėjo – porai gimė septinta bendra atžala.

Rugsėjo 22-ąją, ketvirtadienį, Hilariai ir Alecui Baldwinams gimė dukra. Ją pora pavadino Ilaria Catalina Irena, praneša „People“.

„Kokie dėkingi jaučiamės galėdami pasitikti mūsų naujausią dukrelę šiame pasaulyje, – savo pareiškime „People“ teigė pora. – Ji tokia pat stebuklinga ir kupina meilės, kaip ir visi kiti maži žmogučiai, kuriais buvome apdovanoti.“

Sutuoktiniai taip pat atskleidė, kaip į naują šeimos narį reagavo kiti jų vaikai: „Jos (dukters – red. past.) „Baldwinito“ broliai ir seserys taip džiaugiasi ir visi diskutuoja, į ką ji panašiausia... Mes be galo džiaugiamės galėdami jums pristatyti mažąją Ilarią.“

Alecas Baldwinas, Hilaria Baldwin / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Negana to, Hilaria šeštadienį savo instagramo paskyroje pasidalijo pirmuoju savo ir Aleco naujagimės dukrelės vaizdo įrašu.

„Ji čia! Mes taip džiaugiamės galėdami jums pristatyti mūsų mažytės svajonės išsipildymą.

Jos „Baldwinito“ broliai ir seserys leidžia dieną su ja bendraudami ir pratindami ją prie mūsų namų“, – rašė H.Baldwin.

Pora taip pat yra sūnų Eduardo „Edu“ Pao Lucaso (1) Romeo Alejandro Davido (4) Leonardo Ángelo Charleso (5) ir Rafaelio Thomaso (7) bei dukterų Marios Lucios Victorios (1) ir Carmen Gabrielos, (8) tėvai.

A.Baldwinas iš santykių su buvusia žmona Kim Basinger taip pat turi dukrą Ireland. Jai – 26-eri.

Primename, kad apie laukiamą septintą atžalą Hilaria ir Baldwinas pranešė kovo mėnesį.

Kadangi Marios Lucios Victorios žinomai porai padėjo susilaukti surogatinė motina, ne vieną persileidimą patyrusiai H.Baldwin žinia apie naujausią nėštumą buvo didžiulė dovana.

„Po daugybės pakilimų ir nuosmukių per pastaruosius kelerius metus sulaukėme didžiulės staigmenos: šį rudenį gims dar vienas Baldwinito. Buvome beveik tikri, kad mūsų šeima yra pilna, todėl esame be galo laimingi dėl šio netikėtumo.

Dalijuosi su jumis akimirka, kai apie tai pasakėme vaikams – kaip matote, jie labai džiaugiasi!

Mūsų būsimas kūdikis yra labai šviesus taškas mūsų gyvenime. Tai palaiminimas ir dovana tokiais neapibrėžtais laikais. Per savo pertrauką nuo socialinių tinklų labai jūsų pasiilgau. Grįžau ir nekantrauju kartu su jumis tęsti šią laukinę kelionę, kurią vadiname gyvenimu. Siunčiame meilę jums ir jūsų artimiesiems“, – kovą pranešdama žinią, kad laukiasi, instagrame rašė H.Baldwin.