I.Jankauskaitė pristato dainą „Vasaros nebus“: „Skamba lyg būčiau nepatenkinta Palangos verslininkė“

Inga Jankauskaitė / Luko Griciaus nuotr.
Inga Jankauskaitė / Luko Griciaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-22 09:56
AA

Ryški ir kiekvieną kartą nustebinanti atlikėja Inga Jankauskaitė, vos prieš mėnesį pristačiusi intriguojantį kūrinį „Bėgam ant kalno“, šiandien klausytojams dovanoja dar vieną naujieną. Garsi dainininkė pristato kūrinį „Vasaros nebus“ ir teigia, kad pavadinimas nėra taip lengvai nuspėjamas – kviečia pasiklausyti.

Atlikėja I.Jankauskaitė savo muzikoje užkoduoja daugybę aktualių ir gyvenimiškų temų. Ne išimtis ir šiandien pristatomas kūrinys „Vasaros nebus“.

„Aš suprantu, kad dainos pavadinimas skamba lyg būčiau amžinai nepatenkinta Palangos verslininkė. Bet neapsigaukit! Ne viskas taip nuspėjama ir paprasta. Daina tiksliai tokia, kokias mėgstu rašyt ir klausyt labiausiai – sudėtingu tekstu, bet su tokia muzika ir skambesiu, kad norisi šokt ir iš karto dainuot kartu“, – juokaudama džiaugiasi atlikėja.

„Vasaros nebus“ – tai daina, kurią Inga sukūrė dar karantino metu. Jau anksčiau dainininkė yra pasakojusi, kad karantino metu gimė daugybė kūrinių. Kai kuriuos klausytojai jau spėjo išgirsti, o kai kas laukia ir ateityje.

„Vasaros nebus – parašyta pirmojo karantino metu. Ten net yra eilutės, iš kurių dauguma moterų tuoj pat atpažins tai. „Suspaudžia pirštai gretimus pirštus, kaip ženklus nelakuoto karantino“ –atpažįstat?! Beje tą pavasarį tikrai atrodė, kad vasaros nebus. Visomis to žodžio prasmėmis“, – prisiminusi karantiną intriguoja kūrėja.

Jau liepos 30 dieną šis kūrinys nuskambės soliniame I. Jankauskaitės koncerte Ilzenbergo dvare, o rugpjūčio 6 dieną – didžiausiame šios vasaros atlikėjos koncerte Palangos koncertų salėje. Bilietus į koncertus platina Bilietai.lt.

Kviečiame pasiklausyti Ingos Jankauskaitė kūrinį „Vasaros nebus“: