I. Kazlauskaitė šventėms renkasi artimųjų dovanotus drabužius: „Taip jaučiu man brangių žmonių palaikymą“

„Papūgų baro“ gimtadienio vakarėlis / Organizatorių nuotr.
„Papūgų baro“ gimtadienio vakarėlis / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-06 10:12
AA

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, tapusi viena iš „Papūgų baro“ gimtadienio šventės vedėjų, su šypsena pasakojo, jog naujos veiklos išbandymas jai tapo įdomia patirtimi.

„Per koncertus su publika bendrauju nemažai, bet vedant renginį reikia kiek kitokių įgūdžių. Mano partneriu tą vakarą tapo puikus renginių vedėjas Tomas Grigaitis, tad daug jaudulio nebuvo“, – patikino I.Kazlauskaitė.

Dirbant kartu su profesionalu, jos teigimu, jautiesi labiau užtikrintas, nes žinai, kad bet kokia klaida bus ištaisyta taip, kad publika net nepajus, jog kažkas buvo ne taip.

Tam, kad vakaro metu jaustųsi dar tvirčiau, I.Kazlauskaitė vilkėjo savo pusseserės Viktorijos dovanotą juodą suknelę. Giminaitė ją įteikė maždaug prieš metus, kuomet Ingrida apsilankė svečiuose Airijoje.

„Neretai svarbų vakarą pasirenku artimojo dovanotą drabužį ar aksesuarą. Taip jaučiu man brangių žmonių palaikymą, kuris labai reikalingas“, – sakė I.Kazlauskaitė.

Ingrida juokėsi, kad visoms jos koncertinėms suknelėms prireiktų atskiro kambario. Dainininkė jų niekuomet neatiduoda kam nors kitam ir retai kada išmeta.

„Kiekviena jų turi paskirtį. Manau, kad kiekvienai dainai pritaikyčiau vis kitokį drabužį“, – patikino atlikėja.

Vakarėlyje penkiolikos metų gimtadienį šventusio „Papūgų baro“ svečius džiugino ir „Lietuvos talentuose“ dalyvaujančios bene stipriausias „Me Gusta“ šokių studijos kolektyvas, ledo skulptorius ir šaržų piešėjas Mindaugas Tendziagolskis, respublikinių ir tarptautinių šokių turnyrų dalyvis bei organizatorius Saulius Skambinas, „Diamond soul factory“ trupė.

„Papūgų baro“ gimtadienis (72 nuotr.)
+66