I.Martinkėnaitė į mados renginį atvyko su abiem dukromis: 15-metė Marija ėjo žaliu podiumu

Ingrida Martinkėnaitė su dukromis Eva ir Marija
Ingrida Martinkėnaitė su dukromis Eva ir Marija
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-22 19:08
AA

Ketvirtadienį pušyne vyko mados renginys. Pasisemti stiliaus idėjų atvyko ir žinomos moterys. Jos stebėjo kolekciją ir paatviravo apie savo rudens garderobą. Šventės nepraleido ir dainininkė Ingrida Martinkėnaitė.

Į pristatymą Ingrida Martinkėnaitė atvyko su abiem dukromis: dvejų Eva ir paaugle Marija.

Vyresnioji dukra ėjo podiumu – pristatė vieną iš derinių. „Modeliavimas yra dukros hobis. Marijai dabar 15 metų, tegul išbando gyvenime viską, kas įdomu. Svarbiausia, kad tai netrukdytų mokslams“, – kalbėjo dainininkė.

Paklausta apie rudenišką stilių, I.Martinkėnaitė pasakojo, kad jai labai svarbu tvarumas. Moteris pirmenybę teikia kokybei, natūraliems audiniams bei minimalistiniams modeliams.

Ingrida Martinkėnaitė su dukromis Eva ir Marija

„Šį rudenį nusipirkau šiltą megztinį ir šiltas kelnes. Nuo praėjusių metų liko vilnos paltas. Nemėgstu kiekvieną sezoną iš pagrindų atnaujinti garderobo. Man gaila išmesti gerus drabužius. Kiekvienas mano pirkinys apgalvotas. Perku nedaug, bet gerus daiktus. Renkuosi patogumą ir komfortą bei stilingą prabangą. Vykdama su šeima pramogauti į gamtą, renkuosi sportinio tipo drabužius“, – pasakojo muzikos pasaulio atstovė.

Ingridos Martinkėnaitės dukra Marija
Ingridos Martinkėnaitės dukra Marija

Renginyje apsilankiusi vizažo specialistė Justina Gafaro – elegantiško stiliaus mylėtoja. Moteris drabužių derinius dažnai demonstruoja savo sekėjams. Atšalus orams grožio specialistė didelį dėmesį skiria stiliui bei mielai renkasi aukštakulnius.

„Ruduo man pats stilingiausias metų laikas. Po patogios vasaros bei kelionių smagu grįžti į stilingą gyvenimą. Laisvalaikiui patogumą derinu su stilingomis detalėmis. Rudenį mėgstu „oversize“ megztinius, didelius šalikus, kaubojišką avalynę. Dažnai aprangą padiktuoja dukra. Daug laiko leidžiame gryname ore, todėl patogumas ir šiluma man labai svarbu“, – kalbėjo renginio viešnia.

Justina Gafaro

Nuomonės formuotojas ir madai bei stiliui neabejingas garsenybes į restoraną pušyne pakvietė mados prekių ženklas „Lindex“. Modeliams žingsniuojant tarp medžių pristatyta rudens kolekcija.

Renginyje taip pat apsilankė nuomonės formuotojos Ieva Swan, Kamilė Kanapeckaitė, Inidė Jasnauskaitė, Simona Burbaitė, Laura Mazalienė, Almantė Pociūtė-Madwish bei kitos viešnios.

Pušyne – stilingos įžymybės ir mados pristatymas (112 nuotr.)
+106