Į „Moterų ralį 2018” Baltijos ir Amerikos klinikos komandą išlydėjo „120”

Į „Moterų ralį 2018” Baltijos ir Amerikos klinikos komandą išlydėjo „120” / Organizatorių nuotr.
Į „Moterų ralį 2018” Baltijos ir Amerikos klinikos komandą išlydėjo „120” / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-27 22:07
AA

„Spauskite ant 120 ir būsite pirmos!” – Baltijos ir Amerikos klinikos moterų komandai, kuri šįmet automobilių lenktynėse dalyvaus jau antrą kartą, linkėjo klinikos draugai ir partneriai – TV3 projekto „X faktorius” prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas ir konkurso nugalėtojai – duetas „120”.

Šeštadienį į „Moterų ralio 2018” lenktynes išriedės beveik 500 moteriškų ekipažų, tarp kurių su išskirtinės išvaizdos C klasės mersedesu lenktyniaus ir Baltijos ir Amerikos klinikos komanda. Kaip ir pernai, į komandos sudėtį pateko ne tik medicinos darbuotojos, bet ir klinikos vadovės bei viešnia – prodiuserių kompanijos „Videometra“ projektų vadovė Vaida Skaisgirė. Lenktynėse dalyvaus LOR gydytoja Donata Šukytė, generalinės direktorės pavaduotoja Erika Zabulėnienė, registratūros vadovė Inga Grigienė. Smagus sutapimas – visos moterys ir gyvenime vairuoja „Mercedes-Benz“ automobilius.

Moterų komandos išlydėti atvykę „X faktoriaus“ nugalėtojai – grupės „120” vaikinai Dovydas ir Šarūnas negailėjo patarimų. „Kad laimėtume televizijos projektą mes įdėjome 100 procentų ir dar papildomai 20 procentų pastangų. Tikimės, kad jūs perimsite mūsų patirtį ir nugalėsite ralio trasoje“, – laimėjimo formulę dėstė linksmieji vaikinai.

Samas patarė būti išmintingoms ir laikytis saugaus kelių eismo taisyklių. „Ne visada nugali greičiausias, juk liaudies išmintis byloja – neskubėk ir būsi pirmas“, – mokė garsus TV prodiuseris, į fotosesiją, vykusią „Silberauto“ salone atskubėjęs nuosavu mersedesu. Jis tvirtino, kad šie automobiliai yra sukurti lyderiams.

„Kadangi klinikos vadovė išvykusi, šįmet man teks vadovauti komandai, – šypsojosi Baltijos ir Amerikos klinikos generalinės direktorės pavaduotoja Erika Zabulėnienė. – Teks prisiimti atsakomybę, bet juk ne retai tenka stoti ir už klinikos vadovo vairo.“

Vaida Skaisgirė po pernykščių automobilių lenktynių taip susižavėjo šimtus vairuojančių moterų suvienijusiu renginiu, jog apie savo dalyvavimą patvirtino dar pernai.

„Tai žiauriai smagus renginys, kuriame svarbu ne tik vairavimo įgūdžiai, bet ir sumanumas, greita reakcija bei protas, – šypsojosi vairuotoja, kuri pernykštėse lenktynėse ryžosi dalyvauti vos prieš porą mėnesių gavusi vairuotojo pažymėjimą. – Šiemet mano patirtis gerokai didesnė – dirbant tenka labai daug važinėti po Lietuvą, tad galiu sakyti, jog jau esu įgudusi vairuotoja.“

Kol moterys dalyvaus lenktynėse, jų atžaloms teks leisti laiką su tėveliais. Gydytoja Donata Šukytė dėl azartiškų lenktynių ryžosi palikti vos penkių mėnesių dukrelę, ją teks prižiūrėti mergytės tėčiui gydytojui Dariui Raubai. Mažasis Atas Skaisgiris visą šeštadienį taip pat leis su savo tėčiu Rolandu.