Į Palangos lenktynes užsukęs Simas Kučas atskleidė, ar jo širdis – laisva: „Pavydžiu savo gyvenimo“

Simas Kučas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Simas Kučas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-24 08:06
AA

Teniso treneris Simas Kučas šeštadienį apsilankė 24-ose „Aurum 1006 km“ lenktynėse Palangoje. Tiesa, pajūryje vyras leidžia savo vasarą, todėl trumpai papasakojo, ką čia veikia ir atskleidė, ar jo širdis vis dar laisva.

Lankydamasis Palangos lenktynėse, Simas Kučas portalui Žmonės.lt atskleidė, kad palaikė „Circle K“, „Nemuno“ ir Juliaus Adomavičiaus komandas.

„Julius buvo mano auklėtinis, kai žaidė tenisą, o dabar jis – rimtas lenktynininkas. Kažkada J.Adomavičius buvo teniso čempionas Lietuvoje ir Europoje, šiame sporte jam taip pat gerai sekėsi. Šaunuolis, labai gerai vairuoja“, – sakė S.Kučas.

Lenktynėse Simas, kaip teigė, dalyvauja kiekvienais metais. „Čia – kiekvienas mano draugas“, – pridūrė jis.

Simas Kučas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šiuo metu teniso treneris gyvena Palangoje. Orai jam, kaip sakė, tinkami žaisti tenisą, nes nereikia, kad būtų per karšta, kai vėsiau, lengviau dirbti.

„Viskas labai gerai, vasarą visada leidžiu Lietuvos pajūry, gegužę dviem mėnesiams atvažiuoju į Palangą, o dabar persikėliau keliems mėnesiams į Nidą. Kaip sakau – pats sau pavydžiu savo gyvenimo“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo vyras.

Šiuo metu jis organizuoja daug teniso turnyrų, stovyklų, visko, kas su tuo susiję.

„Taip realizuoju save, turiu teniso aikštyną Palangoje, kuriame dirba daug trenerių. Daug darbų, bet vakarais – jūra, poilsis, draugai, be to, vandens sportas.

Kiekvieną vakarą leidžiu su draugais. Jie vis keičiasi. Vieni atvažiuoja vieną savaitgalį, kiti – kitą. O aš lieku“, – juokėsi Simas.

Simas Kučas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

S.Kučas sakė, kad jo širdis vis dar laisva. „Nors simpatija gal jau ir yra. Bet oficialiai neturiu draugės. Tačiau jau esu pasiruošęs santykiams, išsigydęs, išsilaižęs žaizdas. Aišku, nieko neieškau, kaip gyvenime išeis – taip. Bet, kaip sakau, dabar geriausi mano gyvenimo metai, tuo džiaugiuosi“, – šypsojosi treneris.

Anot jo, geriausia antros pusės neieškoti.

Tinderio neturiu ir, manau, neturėsiu, mano Tinderis – Vilniaus gatvė. Turiu omeny, gyvas, ne kompiuterinis“, – juokėsi Simas, kalbėdamas su portalu Žmonės.lt.

Nuo rugsėjo jis, kaip teigė, keliasi į Vilnių, žada skristi kur nors pailsėti.

Žmonės.lt primena, kad 2022 metų rugpjūtį Simas Kučas po metų draugystės išsiskyrė su tinklaraštininke Ieva Swan.

Nors Ievos teigimu ji ir Simas išsiskyrė, teniso treneris su skyrybų faktu tada nesutiko. Jis socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė, kad tai tik judviejų santykių pertrauka.

„Tai tik pauzelė. Šita mūsų kelionė niekada nesibaigs. Kaip ir visuose keliuose būna duobių ar nelygumų. Aš užlopysiu tas duobes ir keliausim į priekį kartu.Tu esi nuostabiausias mano sutiktas žmogus, aš niekada nepasiduosiu. Myliu“, – po judviejų su Ieva nuotrauka rašė Simas.

Lietus neatbaidė žinomų Palangos lenktynių aistruolių (17 nuotr.)
+11