Į šokių šou nėrusi Kristina Radžiukynaitė: „Mes su partneriu – maksimalistai, vienas kitą nukankinsime“

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis
Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis
Šaltinis: Žmonės
2020-10-17 12:40
AA

Į tikrą šokių sūkurį nėrusi dainininkė Kristina Radžiukynaitė-KaYra džiaugiasi iššūkių kupina kasdienybe. Televizijos šou „Šok su žvaigžde“ dalyvaujanti moteris tikina, kad vos gavusi kvietimą išbandyti jėgas projekte, negalėjo sulaikyti šypsenos. Praėjusią savaitę Kristina komisijos sprendimu užėmė pirmąją vietą. Komplimentus jųdviejų su Justu Girdvainiu porai žarstė ir kolegos, ir trys griežti teisėjai.

„Aš žiūrėdavau visus šokių projektus ir svajodavau juose dalyvauti, tai vos sulaukusi kvietimo, iškart sutikau, net nesudvejojau. Čia buvo visiškas svajonės išsipildymas“, – portalui Žmonės.lt pasakoja KaYra.

Moteris neslepia, kad pasiruošimas projekto filmavimams reikalauja nemažai laiko. Kartu su šokio partneriu Justu Girdvainiu dainininkė repeticijoms skiria net tris valandas per dieną.

„Šok su žvaigžde“ antroji laida / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.

Praėjusią savaitę žiūrovus pora stebino emocionaliu pasirodymu, kaip pati Kristina sako, ypatingai svarbiu jiems su partneriu asmeniškai.

„Viena iš temų, kuria daug diskutavome vos susipažinę su Justu, buvo šeima – koks svarbus mums abiems yra ryšys su artimaisiais. Iškart supratau, kad sukursime prasmingų ir jautrių pasirodymų. Neseniai abu patyrėme netektis: Justas neteko senelių, aš – prosenelės ir artimo šeimos draugo. Abu žinome šį skausmą ir norėjosi jį menine forma perteikti ant parketo, taip šokį skiriant anapilin iškeliavusiems artimiesiems ir tiems, kurie šiuo metu išgyvena netektį“, – apie šokio idėją yra kalbėjusi dainininkė ir aktorė Kristina Radžiukynaitė.

Projektą jį įamžino ir tatuiruote ant rankos. KaYros kūną papuošė jai svarbaus žmogaus – senelio žodžiai: „Viskas bus gerai.“

K.Radžiukynaitė atvirauja, jog repeticijų metu poroje tarp jos ir Justo – dviejų perfekcionistų – pasitaiko ir kivirčų, tačiau net jei jai kartais ir nepasiseka, moteris nenuleidžia rankų.

„Vieną dieną viskas gaunasi, kitą – jau nesupranti žingsnelių, nežinai, kuri kairė, o kuri dešinė. Atrodo, kartais net psichologiškai palūžti, bet vėl susiimi. Iš tiesų, aš ir mano partneris esame maksimalistai, darboholikai, tai, man atrodo, kad mes vienas kitą nukankinsime vieną dieną“, – juokiasi ji.

„Jau spėjome tūkstančius kartų susipykti, bet labai greitai susitaikome. Jei ir užsiplieskia koks konfliktėlis, tai greitai ir užgęsta. Kažkuris atsiprašo, apsikabina ir einame dirbti toliau. Tikrai puikiai sutariame, galėčiau sakyti, kad draugais tapome“, – pasiruošimo užkulisius atskleidžia Kristina.

Jau sušokusi savo pirmąjį tango K.Radžiukynaitė sužavėjo tiek komisiją, tiek žiūrovus. Visgi pašnekovė tikina, kad akimirkos, kai sukosi ant projekto parketo, beveik neprisimena.

„Tą šokį prisimenu kaip per sapną. Atrodo, kad jaudulys atjungė protą ir aš iškeliavau į kosmosą. Tikra euforija užplūdo, kai nužengiau nuo parketo ir susivokiau, kas čia įvyko. Tik tuomet supratau, kaip buvo gera šokti“, – sako moteris.

K.Radžiukynaitė neslepia, kad būtent pasiruošimas šokti tango tapo didžiausiu išbandymu.

„Dėl tango mes su partneriu daugiausiai pykdavomės ir nesutardavome, nes vos pradėjus repetuoti šį šokį mane apimdavo stresas. Man neišeidavo sudėlioti tų žingsnelių ir aš nieko nesuprasdavau. Aš esu visiškas strakalas, tai man labai sudėtinga šokti tokį griežtą šokį. Man trūksta kietumo ir griežtumo, bet sugebėjau susiimti per pasirodymą. Tikiu, kad darbu viskas yra pasiekiama“, – įsitikinusi ji.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis (21 nuotr.)
+15

Sėkmingai pirmuosius žingsnius į projektą žengusi K.Radžiukynaitė tikina iki tol su šokiais beveik nesusidūrusi.

„Pradinėse klasėse trumpą laiką lankiau pramoginius šokius. Atvirai sakant, nieko iš jų neprisimenu. Žinoma, kažkiek pajudėti reikėjo, kai studijavau muzikinį teatrą. Ten teko praeiti trumpus judesio, šokio pagrindus, tačiau savęs šokėja tikrai negaliu laikyti. Su tokiais šokiais, kuriuos ruošiamės projekte, nieko bendro neturėjau ir viską nuo nulio mokausi“, – šypteli Kristina.

Pirmoji „Šok su žvaigžde“ laida (15 nuotr.)
+9
Antroji „Šok su žvaigžde“ laida (37 nuotr.)
+31