Projekte „Šok su žvaigžde“ – kova: pastabos Monikai Marijai ir KaYros triumfas

Monika Marija ir Justinas Mejeris, Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.
Monika Marija ir Justinas Mejeris, Richardas Jonaitis ir Eglė Bertulytė, Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-10 20:56
AA

Projektą „Šok su žvaigžde“ jau kitą šeštadienį paliks pirmoji dalyvių pora. Tikroji kova prasideda! Ankstesnėje laidoje didžiausio palaikymo sulaukė Dovydas Laukys su partnere, profesionale Melisa Valinovič, šiandien teisėjai savo simpatijas atidavė Kristinai Radžiukynaitei-KaYrai ir Justui Girdvainiui.

Pirmojoje „Šok su žvaigžde“ laidoje spalio 3-osios vakarą skambant lėto valso, svaiginančio tango ir uždegančių ča ča ča bei džaivo garsams ant parketo sukosi dvylika porų. Netrukus jų liks tik 11. Porų pasirodymus šiandien vertino žiūrovai ir komisija.

Projekte pasirodė ir Monika Marija, trečiadienį patyrusi kojos traumą. Teisėjai jos porai šį vakarą skyrė 16 balų.

„Nutiko tai, kas dažnai nutinka šokėjams, bet viskas gerai, tikiuosi, kad kitą savaitę bus lengviau“, – apie patirtus išgyvenimus ir sušlubavusią sveikatą sakė Monika Marija.

„Šok su žvaigžde“ antroji laida / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.

Komisija jai buvo negailestinga. Justas Kučinskas pastebėjo, kad pakėlimai poros šokio metu buvo nelabai „etiški ir estetiški“. Jis Monikai su Justu teskyrė 6 balus. 

Komisijos narė Eglė Visockaitė buvo šiek tiek atlaidesnė ir paragino Moniką Mariją nenuleisti rankų. Ji džiaugėsi jos ryžtu dalyvauti projekte toliau.

M.Linkytė su partneriu šiandien šokusi pagal Lino Adomaičio hitą „Vandenynai“, pratrūko. Dainininkė po pasirodymo nesulaikė emocijų ir pravirko. 

Komisija žinomai atlikėjai skyrė vos 18 balų. Pridėdami, jog jaučiasi, kad jai emociškai šis etapas sunkus.

„Šok su žvaigžde“ antroji laida / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.

Praėjusios  savaitės lyderis Dovydas Laukys šokių aikštelėje jautėsi užtikrintai. Teisėjai porai negailėjo komplimentų ir gyrė Dovydo lankstumą bei gebėjimą šokti.

Nors jis ir neišpildė visų užduočių tikslingai, tačiau Dovydo aistra ir judesiai užbūrė komisiją.

Iš viso pora surinko 24 balus.

Šios savaitės lyderiais tapo KaYra ir Justas Girdvainis.

Nors šios poros šokis atspindėjo jausmą, kaip sunku paleisti šį pasaulį paliekantį žmogų ir paversti jį prisiminimu, laidos reportaže šokių tandemas kalbėjo ne apie netektis, o apie padėką juos auginusiems žmonėms. KaYra ne tik papasakojo apie senelį, bet ir išsitatuiravo jo žodžius ant riešo:

„Apie tatuiruotę svarsčiau jau seniai, bet vis nesiryždavau, nes svajojau apie  prasmingą užrašą, kuris man primintų teigiamą emociją, įkvėptų mane, tačiau tokio vis neatrasdavau. Visai neseniai susitikau su savo seneliu, kuris visada visur mane beprotiškai palaiko. Kaip ir kaskart jo žodžiai man buvo „Kristute, viskas bus gerai“. Jis man tai kartodavo ir kartoja kiekvieną kartą, kuomet jaučiuosi silpna ir ko nors bijau. Tą akimirką supratau, kad jau žinau, kokius žodžius noriu užsirašyti sau ant riešo.“

Dainininkė dalijosi, kad senelis yra vienas artimiausių jai žmonių tiek gyvenimo kelio pasirinkimų, tiek vertybių ar būdo prasme:

„Mes mąstome panašiai, abu mylim muziką, meną, knygas ir rašymą. Abu esam labai jautrūs ir empatiški. Dažnai nuvažiuoju pas jį tiesiog išsipasakoti ir išklausyti. Labai vertinu tas akimirkas.

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.

Asmeniniai išgyvenimai ir mintys apie laiko tėkmę lėmė ir KaYros bei Justo rumbos šokio garso takelio pasirinkimą:

„Šios dainos klausydavausi, kai iškeliavo mano draugo tėtis. Ji man labai gražiai įprasmina amžiną meilę ir apskritai amžinybę“ – sakė Kristina.

Antroji „Šok su žvaigžde“ laida (37 nuotr.)
+31

Su pirmąja pora, surinkusia mažiausiai balų, bus atsisveikinta po trečiosios projekto laidos. Laidų metu bus skelbiami galutiniai balai, žiūrovų balsai bus paviešinti po finalo.

Nerodyti žiūrovų balsavimo realiuoju laiku projekto rengėjai yra nusprendę siekdami neskatinti telefoninio balsavimo varžybų. Iš vieno telefono numerio laidos metu TV žiūrovai galės atiduoti iki 5 balsų (skambučio, žinutės kaina – 0,60 Eur). Surinktų lėšų dalis, kuri tenka LRT, pasibaigus projektui bus skirta finalo dalyviams. 

 

Pirmoji „Šok su žvaigžde“ laida (15 nuotr.)
+9